Головна Державні закупівлі Новини

Новини

2017 рік

Захід до Дня закоханих (14.02.2017) 

 

До Міжнародного Дня боротьби з туберкульозом (07.04.2017)

 

До Дня пам'яті та примирення (08.05.2017)

На обліку Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції перебувають особи молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі для яких  спільно із співробітниками від Товариства Червоного Хреста, районного центру соціальних служб,сімї дітей та молоді а також районної організації ветеранів війни та праці, районної організації інвалідів «Союз Організації інвалідів» 8 травня 2017 року було проведено героїко – патріотичний захід до Дня Перемоги, пам’яті та примирення, з метою формування почуття патріотизму, поваги до подвигу минулих часів та набуття знань про події років Другої світової війни.

Друга світова війна – це жахлива подія, яка торкнулася майже кожної української родини. Вона принесла із собою чимало лиха, страждань та невичерпного горя. Тільки завдяки мужності і героїзму військових та самовідданій праці робітників тилу вдалося здобути таку бажану і довгоочікувану перемогу.

 

Організовано відвідування пам’ятника «Загиблим воїнам», а також краєзнавчого музею. Біля пам’ятника покладено квіти. Під час екскурсії екскурсовод цікаво та захоплююче розповідала про події воєнних років та історію Кривоозерського району.

 

До Дня захисту дітей (31.05.2017)

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти  - це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство 

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей,це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі,щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Саме в дітях продовження роду людського та  здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

На базі Кривоозерського районного Будинку дитячої творчості 31.05.2017р. відбувся масштабний виховний захід за участю інспектора СПП Кривоозерського віділення поліції ст. лейтенанта поліції Любецького С.О., фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Романюк В.В., голови Кривоозерської районної громадської організації   товариства Червоного Хреста Ткачук А.А., голови Кривоозерської районної організації ветеранів війни та праці голови районної організації інвалідів ВОІСОІУ Білковської Ю.А.,начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марків О.П. Були запрошені неповнолітній підобліковий та учні Кривоозерського  професійно - аграрного ліцею. Захід проходив

Метою виховного заходу було ознайомити неповнолітніх з правами та обов’язками людини та дитини та історією свята «Міжнародного дня захисту дітей». Фахівцем (з соціальної роботи  із суб’єктами пробації) Малик А.А.  та старшим інспектором   Кривоозерського РС з питань пробації  Флоренко Т.А. ,на виконання  Доручення Заступника  міністра юстиції України від 16.02.2017 року №38/24,48/-17 щодо реалізації програми «Будуємо майбутнє разом», із неповнолітнім суб’єктом пробації та учнями ліцею  було проведено перше заняття (модуль 1)  програми під назвою  «Права та обов’язки» на  тему   «Права людини та дитини» .

Під час заходу учасникам в ігровій формі розповіли про історію свята,історію зародження прав та про права дитини відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Голова Кривоозерської районної громадської організації  товариства «Червоного Хреста» провела бесіду на тему: шляхи передачі ВІЛ – інфекції та привітала дітей із святом.

Фахівець із соціальної роботи Кривоозерського РЦСССДМ  розповіла про волонтерську організацію «Баварський дом» та роздала всім присутнім буклетики з інформацією про ВІЛ.

Керівником гуртка Будинку дитячої творчості перед запрошеними неповнолітніми було проведено майстер клас – виготовлення листівки.

Після проведення заходу Голова Кривоозерської районної громадської організації  товариства «Червоного Хреста» організувала для присутніх неповнолітніх солодкий стіл. 

 

Участь підоблікового у Всеукраїнському конкурсі малюнків

 

Перевірка за місцем проживання неповнолітнього

  

Вручення неповнолітньомуподарунка за участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків

 

Тренінг за програмою "Будуємо майбутнє разом"

 

Участь в заходах до Дня Незалежності (23.08.2017)

 

Досягнення неповнолітнього

В житті кожної людини повинна бути цікава справа, якою займаєшся із захопленням та яка допомагає навіть у важку хвилину.

На обліку Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції перебуває неповнолітній       Блейле В.М. який цікавиться спортом.

Спорт вчить приймати правильне рішення, загартовує дух, допомагає в досягненні поставленої мети.

Підобліковий захоплюється бойовим гопаком. За короткий час неповнолітній уже виступав на змаганнях і має ряд призових нагород. Засуджений планує не залишатися на досягнутому та вірить, що даний вид бойового мистецтва принесе йому багато перемог і цікавих змагань.

2018 рік

 «Круглий стіл»  щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

     На виконання плану графіку реалізації Меморандуму про взаєморозуміння  та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості  від 11 жовтня 2017 року  , за ініціативою завідувача Кривоозерського районного сектору з питань пробації Садовського Олега Олександровича  02.01.2018  року було проведено «круглий стіл» з залученням до заходу директора Кривоозерського районного центру зайнятості Миколаївської області  Білецького Ігора Романовича, провідного фахівця Кривоозерського районного центру зайнятості Черненко Ольги Гаврилівни, старшого інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації капітана внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни, інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації майора внутрішньої служби  Флоренко Тетяни Андріївни і фахівця ( з соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кривоозерського районного сектору з питань пробації Малик Альони Анатоліївни.  В рамках проведення «круглого столу» були обговорені питання щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. За наслідками проведеного заходу  складений  план спільних дій на 2018 рік і продовжено на 2018 рік дію Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин між Кривоозерським районним сектором з питань пробації  Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України  та  Кривоозерським районним центром зайнятості Миколаївської області.                                                                                     .

 Завідувач Кривоозерського РС з питань пробації                О.О.Садовський  


 

 Співпраця з Кривоозерською районною організацією товариства Червоного Хреста

      18 квітня 2018 року виповнюється 100 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільшої за чисельністю в країні гуманітарної організації. Її основне завдання – сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій.

     Саме з цієї нагоди 03.05.2018 року голова Кривоозерської районної організації товариства Червоного Хреста Ткачук А.А. запросила Кривоозерський районний сектор з питань пробації  на чолі з завідувачем Садовським О.О. для відзначення сторічного ювілею, що проходив в малому залі Кривоозерського районного палацу культури. На цьому святі було багато запрошених, серед яких і депутат Миколаївської обласної ради Наказенко  С.Б. , голова Кривоозерської районної ради Козерецький О.А.,  голова Кривоозерської селищної ради  Радьо В.А., начальник Управління праці і соціального захисту населення Марків О.П., Голова правління БО «МОФ Здорова нація» Бабич Т.О.

    В ході святкування по результатам   співпраці  було урочисто вручено грамоти завідувачу Кривоозерсього РС з питань пробації  Садовському О.О. , старшому інспектору  майору внутрішньої служби Ачкевич Н.В., інспектору майору внутрішньої служби Флоренко Т.А. , фахівцю з соціальної роботи із суб’єктами пробації Малик А.А.  за вагомий особистий внесок в розвиток партнерських відносин, за турботу про найуразливіші верстви населення, багаторічну самовіддану працю, активну життєву позицію та з нагоди 100 – річчя Товариства Червоного Хреста України.

   Також була вручена Подяка завідувачу Кривоозерського РС з питань пробації Садовському О.О. від Голови правління БО «МОФ Здорова нація» Бабич Т.О. за плідну сумлінну, організаційну, активну участь у здійсненні заходів щодо розвитку та пропаганди здорового способу життя серед населення району , особистий вагомий внесок в реалізації проекту «Збережи життя», що впроваджується за фінансування підтримки Державної установи «Центру громадського здоров’я»  Міністерства охорони здоров’я  України, підтриманого Глобальним фондом боротьби зі СНІДом , туберкульозом та малярією.

  По завершенню нагородження, усі присутні мали змогу насолодитися виступами талантів Кривоозерщини.

 

 

 

 

 

 На сторожі прав дітей

      14 травня 2018 року  на базі Кривоозерського  бюро вторинної правової допомоги за участі  інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації майора внутрішньої служби Флоренко Тетяни Андріївни та фахівця з соціальної роботи з суб’єктами пробації Малик А.А. відбулася робоча зустріч, щодо надання інформаційно – аналітичних матеріалів про виконання Постанови  Верховної Ради України « Про рекомендації парламентських слухань на тему «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» до якої було залучено неповнолітнього суб’єкта пробації  Сідлецького Віктора Олександровича.

    В ході  зустрічі  заступник начальника безоплатної правової допомоги Кернасовська Олена Юріївна та головний  спеціаліст Формагей Аліса Павлівна,  неповнолітньому роз’яснили способи захисту власних прав. Зокрема , права людини та громадянина, згідно Конституції України. На захід також було запрошено представника ювенальної превенції  інспектора  СПП Кривоозерського відділення поліції Врадіївського ВП ГУНП у Миколаївській області Струка  Олександра Ігоровича.

    Саме така співпраця з фахівцями центру правової допомоги у цьому напрямку допоможе досягти мети - забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними нових кримінальних правопорушень.

 

 

 

 

 Сім’я замінює все

 З нагоди свята до Дня Родини, яке відзначається 8 липня було підготовлено ряд заходів, метою яких було донести до осіб суб’єктів пробації важливість гармонійних сімейних стосунків та усвідомлення того, що знання є інструментом для побудови свого власного життя.

Так, 9 липня 2018 року працівниками Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр  пробації» в Миколаївській області спільно із волонтером пробації, фахівцем із соціальної роботи Кривоозерського районного центру для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) Мовчан Тетяною Андріївною було проведено виховний захід для суб’єктів пробації.

Під час заходу фахівець  із соціальної  роботи центру зробила доповідь на тему: «Сімейні цінності» та продемонструвала тематичний ролик.

 Також фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Малик Альона Анатоліївна роз’яснювала суб’єктам пробації суть наглядової пробації, а саме залучення засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі соціально-виховних заходів.

Під час заходу присутні обговорили питання конфлікту в сім’ї та способів їх розв’язання. Визначили природу конфліктів, яка криється в стосунках, що складаються між чоловіком та дружиною.

     Такі спільні  заходи    Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр  пробації» в Миколаївській області та Кривоозерського районного центру для сім’ї, дітей та молоді  з залученям волонтерів пробації допомагають суб’єктам пробації  зрозуміти, що сім’я та родина - це беззаперечні цінності, завдяки яким життя кожної людини стає більш повноцінним, плідним, радісним та щасливим.

 

фахівець із соціальної роботи

 Кривоозерського районного

центру для сім’ї, дітей та молоді

Мовчан Тетяна

 

 З волонтерами краще!

      16.07.2018 року Кривоозерським районним сектором філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області, а саме начальником Садовським Олегом Олександровичем та старшим інспектором майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василівною був організований виїзд, за місцем проживання з метою перевірки способу життя та поведінки  суб’єкта пробації відповідно до розробленого індивідуального плану роботи. В селі Берізки нас радо зустрів волонтер пробації Думан Руслан Вікторович, що діє згідно з повноваженнями на території Берізківської сільської ради, і бере участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації. Спільно з волонтером відвідали домогосподарство засудженого та провели соціально-виховну роботу, були опитані близькі  родичі та сусіди.

 

       А потім відвідали ще й Луканівську сільську раду, де відбулась робоча зустріч з головою сільської ради Люшенко Оленою Анатоліївною та запрошеною нею жителькою села Добранюк Наталією Анатоліївною, яка погодилась займатись волонтерською діяльністю. В ході зустрічі, старшим інспектором Кривоозерського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василівною було роз’яснено про напрями волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, права та обов’язки волонтерів пробації відповідно до наказу Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації № 98/5 від 17.01.2017. Після чого начальником Кривоозерського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області Садовським Олегом Олександровичем було укладено письмовий договір з громадянкою Добранюк Н.А. про провадження волонтерської діяльності.

«Любити і допомагати», - девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки. «Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» - саме за цим принципом діють волонтери Кривоозерського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області.

 

                                                                  Ачкевич Наталія Василівна    

                                                                  старший інспектор Кривоозерського РС

                                                                  філії Державна установа

                                                                 «Центр пробації» в Миколаївській області

                                                            майор внутрішньої служби                                                     

 

 

 РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

         30.08.2018р. в Кривоозерській районній державній адміністрації Миколаївської області була проведена робоча зустріч начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Садовського Олега Олександровича  із головою спостережної комісії при Кривоозерській районній державній адміністрації, заступником голови РДА Поповим Дмитром Дмитровичем. Під час зустрічі обговорювались питання щодо індивідуально-профілактичної та виховної роботи з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим з місць позбавлення волі, які мають намір проживати на території Кривоозерського району. Також було приділено увагу питанню залучення громадськості до волонтерської діяльності для проведення соціально виховної роботи із суб’єктами пробації.

                                                                          Старший інспектор Кривоозерського

районного сектору філії Державної у станови     «Центр пробації» в Миколаївській області майор внутрішньої служби   Ачкевич Н.В.

        

 

                                                                                                

 

                                                                 

 Семінар-нарада в рамках загальнонаціонального проекту  «Я маю право»      

07.11.2018 року в приміщенні відділу Кривоозерського ДРАЦС відбулась семінар-нарада в рамках загальнонаціонального проекту  «Я маю право» , на яку були запрошені  начальник та старший інспектор Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, Садовський Олег Олександрович та майор внутрішньої служби Ачкевич Наталія Василівна.

  З першого питання виступила начальник Кривоозерського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Сенатор Наталія Володимирівна та вказала на необхідність та актуальність висвітлення проекту «Я маю право».

Друге питання Інститути захисту прав людини, розкрила головний спеціаліст Кривоозерського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Лесько Світлана Григорівна.

 Було вирішено проводити інформаційно роз’яснювальну роботу   серед суб’єктів пробації    з метою     підвищення  юридичної грамотності українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.                         

                                         

                                                                    Старший інспектор Кривоозерського РС

                                                                    філії Державної установи «Центр пробації»

                                                                    в Миколаївській області

                                                                    майор внутрішньої служби

                                                                     Ачкевич Н.В.

 

 

 

 Лекція -тренінг  за участі  учнів школи та суб’єктів пробації  

  14.11.2018 року Голова Кривоозерської організації товариства Червоного Хреста Ткачук Алла Анатоліївна на базі Кривоозерської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів за участі  учнів школи та суб’єктів пробації в присутності старшого інспектора Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни та вчителя вищої категорії з Основ здоров’я,  Лягери Віктора Григоровича, провела лекцію-тренінг  на тему: «Надання першочергової долікарської допомоги».

     Алла Анатоліївна розповіла присутнім про заходи першої медичної допомоги, які надаються людині під час втрати свідомості. На манекені продемонструвала правильну методику непрямого масажу серця. Учасники лекції-тренінгу змогли самостійно спробувати застосувати на манекені здобуті знання в наданні першочергової домедичної допомоги. Також Алла Анатоліївна розповіла та наочно показала як накладати пов’язки при різних видах кровотеч.

   Під час проведення заходу було обговорено доцільність подібних тренінгів.

  Надалі при проведенні таких заходів обов’язково будуть залучатися суб’єкти пробації.

  

                                                           Старший інспектор Кривоозерського РС

                                                                 філії Державної установи

                                                                 «Центр пробації» в Миколаївській області

                                                                 майор  внутрішньої служби  Ачкевич Н.В.