Головна Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Новини

Новини

2016 рік

Лютий

До Дня закоханих

Вже в котрий раз Кривоозерська кримінально-виконавча інспекція спільно з громадською організацією товариства «Червоний Хрест» проводить виховні заходи з особами засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Так 12.02.2016 року на базі Кривоозерського будинку дитячої творчості відбувся виховний захід присвячений Дню святого Валентина. На який були запрошені неповнолітні та молодіжного віку засуджені, а також учні Кривоозерського професійно-аграрного ліцею. Як і завжди нас привітно зустріла директор закладу Железняк Т.М.
В ході заходу перед молоддю виступила директор центру соціальних служб дітей,сім’ї та молоді Бойко О.С. розповіла історію виникнення свята Дня святого Валентина і як відзначають це свято в різних країнах світу. Слова привітання також висловили: голова громадської організації товариства «Червоний Хрест» Ткачук А.А. та фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Кривоозерського РС КВІ УДПтС України в Миколаївській області Загороднюк А.А.
Далі згідно розробленого плану заходу нашим підобліковим та учням Кривоозерського професійно-аграрного ліцею керівником гуртка Будинку дитячої творчості Лукіянчуком С.В. було показано майстер клас по виготовленню вітальної «валентинки» до Дня святого Валентина. Хлопці виготовляли з любов’ю власними руками подарунки для своїх близьких.
Дані заходи сприяють попередженню скоєння злочинів і правопорушень, виховують в молоді любов до праці, повагу до ближнього, надають впевненість у своїх силах.


Фахівець з питань соціальної роботи
з суб’єктами пробації Кривоозерського РС КВІ
УДПтС України в Миколаївській області Загороднюк А.А.

Березень

До Міжнародного дня боротьби із захворюваннями на туберкульоз

На базі дитячого будинку творчості 25.03.2016 року при спільній співпраці районних структурних організацій було проведено виховний захід присвячений Міжнародному дню боротьби із захворюваннями на туберкульоз. На даний захід були запрошені молодіжного віку засуджені, а також учні Кривоозерського професійно – аграрного ліцею.
В ході заходу перед молоддю виступила голова Кривоозерської районної організації Товариства Червоного Хреста – Ткачук А.А. розповіла про туберкульоз: симптоми та профілактику захворювання, запропонувала пройти скринінгове анкетування. Учасники активно долучалися до анкетування. Також було переглянуто відеофільм «Що таке туберкульоз» та роздано пакунки з засобами медичного призначення.
Даний захід продовжили начальник Кривоозерського РС КВІ підполковник внутрішньої служби Садовський О.О. та фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Кривоозерського РС КВІ Загороднюк А.А., яка виступила з доповіддю «Здоровий спосіб життя – це наше майбутнє ». Метою доповіді було формування культури здорового способу життя, оскільки здоров’я через свою основоположну цінність є важливою складовою активного життя, радості та благополуччя людини. На жаль більша частина з числа засуджених - це молоді люди віком до 30 років, які потребують цілеспрямованої соціально – виховної та психологічної роботи. В ході виступу Загороднюк А.А. намагалася визначити серед засуджених та учнів професійно – аграрного ліцею основні правила здорового способу життя. Окрему увагу було приділено питанню запобігання скоєнню правопорушень та злочинів серед молоді.
Головою Кривоозерського ЦСССДМ Бойко О.С. та головним спеціалістом ЦСССДМ Бойчук С.В. також була проведена лекція з висвітленням даної проблеми в історичному аспекті.
Голова Районної Організації ветеранів війни та праці та голова Районної Організації інвалідів «Союз Організації інвалідів України» Білковська Ю.А., яка виступила із героїко – патріотичною доповіддю присвяченій 72 – річниці визволення Кривого Озера та м. Миколаєва. Нагородили грамотами Обл. Держ. Адмін. Ветеранів Великої Вітчизняної Війни Люшенка М.К. з с. Луканівка та Сороку В.І. з с. Леніно. У виховному заході приймала активну участь завідувач сектора з питань соціального обслуговування ветеранів війни та праці (секретар спостережної комісії) Кічак О.В.
Зустріч була цікавою та змістовною і пройшла в доброзичливій обстановці. Будемо сподіватися, що інформація, яку отримали учасники стане корисною та спонукатиме молоде покоління берегти та зміцнювати власне здоров’я.


Фахівець з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації
Кривоозерського РС КВІ УДПтС України в Миколаївській області Загороднюк А. А.Квітень

До дня гумору – ’’Гуморина – 2016”

01.04.2016 року на базі Кривоозерського районного будинку культури відбувся культурно-масовий захід до дня гумору – ’’Гуморина – 2016”. В якому взяли участь школярі, представники будинків культури та клубів, колективи художньої самодіяльності та театри району. До перегляду було запропоновано не тільки гуморески, сценки, музичні композиції,пісні та танці в музичному супроводі, а й уривок з п’єси Квітки Основ’яненка “Сватання на Гончарівці”Незмінним режисером художніх постановок є голова Мазурівської сільської ради Баранецький О.А., в якій брала участь інспектор Кривоозерського РС КВІ Флоренко Т.А.
’’Гран-прі’’ отримали представники Михалківського сільського клубу - театральний колектив ’’Еней’’ та вокальний ансамбль Богачівського будинку культури. Виступи оцінювали представники районного будинку культури: головний спеціаліст сектора культури Галина Вікторівна Лисканич, директор РБК Світлана Станіславівна Бондаренко, керівник колектива акторської майстерності Людмила Іванівна Зелененька.Всіх учасників було відзначено грамотами.
Також до участі у заході з боку глядачів було запрошено осіб перебуваючих на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Кривоозерського районного сектору УДПтС України в Миколаївській області у супроводі дільничного інспектора поліції Любецького С.О. та фахівця з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Загороднюк А.А.
На мою думку, згадана подія з життя району не тільки збагатила досвід учасників дійства, а й сприяла збагаченню культурного рівня засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Цим самим здійснюючи і ресоціалізацію підоблікових – повернення до суспільства. Плануємо і вподальшому брати участь в подібних заходах не тільки в якості учасників, а й глядачів.

Інспектор Кривоозерського РС
кримінально-виконавчої інспекції
УДПТС України в Миколаївській області
капітан внутрішньої служби
Тетяна ФлоренкоПрацівники Кривоозерського РС КВІ УДПтС України в Миколаївській області взяли участь в суботникуТравень

Зустріч із засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі

Відповідно до спільного плану про співпрацю з Кривоозерським РЦСССДМ та Кривоозерським РС КВІ УДПтС України в Миколаївській області 04.05.2016 року була проведена чергова зустріч з засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, реєстрація яких припадає на перший понеділок кожного місяця. Головним спеціалістом Кривоозерського РЦСССДМ Бойчук С.В. була проведена початкова оцінка потреб та кожному засудженому молодіжного віку надана інформаційно – роз’яснювальна допомога.
Одночасно працівниками Кривоозерського РС КВІ: начальником підполковником внутрішньої служби Садовським О.О., інспектором капітаном внутрішньої служби Флоренко Т.А. та фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Загороднюк А.А. проводилася індивідуально – профілактична робота з засудженими, повторно роз’яснено порядок та умови відбування покарання з метою забезпечення виконання покладених на них судом обов’язків та належної поведінки в громадських місцях та за місцем проживання. А також про відповідальність за ухилення від відбування покарання та про наслідки за скоєння повторного злочину в період іспитового строку.


Фахівець з питань соціальної роботи
із суб’єктами пробації Кривоозерського РС КВІ
УДПтС України в Миколаївській області
Загороднюк А.А.Участь в акції “Є ХЛІБ – Є Й ЖИТТЯ “ приуроченої 25 –річчю Незалежності України на базі Кривоозерського районного будинку культури

Стало доброю традицією залучати підоблікових – засуджених до участі в культурно-масових заходах життя Кривоозерського району.
Так, 19 травня ц.р. в рамках загальнообласної соціально-культурної акції “Є ХЛІБ – Є Й ЖИТТЯ “ приуроченої 25 –річчю Незалежності України на базі Кривоозерського районного будинку культури відбувся звітний концерт учасників художньої самодіяльності та виставка виробів прикладного мистецтва майстрів Кривоозерщини. Серед виступаючих - представники Михалківського сільського клубу - театральний колектив ’’Еней’’ з уривком п’єси, в якій брала участь інспектор КВІ Флоренко Т.А. На святі були присутні гості з Миколаєва та Нової Одеси, яким кривоозерцями урочисто було передано естафетний рушник, що символізує єдність народу України.
Також до участі у заході з боку глядачів було запрошено осіб перебуваючих на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Кривоозерського районного сектору УДПтС України в Миколаївській області у супроводі начальника сектору Садовського О.О. та фахівця з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Загороднюк А.А.
Спільними зусиллями прагнемо не тільки збагатити внутрішній світ засуджених, а й пробудити у молоді бажання самим приймати участь в культурно-масовому житті району, цим самим сприяємо ресоціалізації засуджених в суспільстві.

Інспектор Кривоозерського РС КВІ
УДПтС України в Миколаївській області
капітан внутрішньої служби
Флоренко Т.А.
Липень

Формуємо почуття патріотизму, поваги до подвигу минулих часів

Проведення виховних заходів для осіб, що мають проблеми із законом, має важливе значення, в цьому впевнені ми, співробітники кримінально-виконавчої інспекції, вони сприяють формуванню правової культури, зменшенню та попередження повторної злочинності серед засуджених без позбавлення волі, а тому працівники Кривоозерського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області постійно залучають до такої профілактики різні служби а також державні, громадські та релігійні організації різних конфесій.
15.07.2016 року Кривоозерською кримінально - виконавчою інспекцією спільно з благодійною організацією «Здорова нація», громадською організацією товариства «Червоний Хрест» Ткачук А.А. та головою районної організації ветеранів війни та праці та головою районної організації «Союз Організацій інвалідів України» Білковською Ю.А організовано відвідування Кривоозерського районного, історико – краєзнавчого, народного музею, з метою формування почуття патріотизму, поваги до подвигу минулих часів . Під час екскурсії екскурсовод – Івахніна А.С. цікаво та захоплююче розповідала про події минулих років та історію Кривоозерського району. Засуджені до розповіді залучалися дуже охоче, запитували екскурсовода про те, від чого пішла назва кожного села. Наприкінці заходу від благодійної організації «Здорова нація» », громадською організацією товариства «Червоний Хрест» кожному засудженому було надано благодійну допомогу Зустріч була захоплюючою і пройшла в доброзичливій обстановці.


Фахівець з питань соціальної роботи
із суб’єктами пробації Кривоозерського РС КВІ
УДПтС України в Миколаївській області
Загороднюк А.А.Вересень