Головна Державні закупівлі Новини

Новини

2017 рік

Захід до Дня закоханих (14.02.2017) 

 

До Міжнародного Дня боротьби з туберкульозом (07.04.2017)

 

До Дня пам'яті та примирення (08.05.2017)

На обліку Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції перебувають особи молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі для яких  спільно із співробітниками від Товариства Червоного Хреста, районного центру соціальних служб,сімї дітей та молоді а також районної організації ветеранів війни та праці, районної організації інвалідів «Союз Організації інвалідів» 8 травня 2017 року було проведено героїко – патріотичний захід до Дня Перемоги, пам’яті та примирення, з метою формування почуття патріотизму, поваги до подвигу минулих часів та набуття знань про події років Другої світової війни.

Друга світова війна – це жахлива подія, яка торкнулася майже кожної української родини. Вона принесла із собою чимало лиха, страждань та невичерпного горя. Тільки завдяки мужності і героїзму військових та самовідданій праці робітників тилу вдалося здобути таку бажану і довгоочікувану перемогу.

 

Організовано відвідування пам’ятника «Загиблим воїнам», а також краєзнавчого музею. Біля пам’ятника покладено квіти. Під час екскурсії екскурсовод цікаво та захоплююче розповідала про події воєнних років та історію Кривоозерського району.

 

До Дня захисту дітей (31.05.2017)

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти  - це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство 

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей,це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі,щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Саме в дітях продовження роду людського та  здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

На базі Кривоозерського районного Будинку дитячої творчості 31.05.2017р. відбувся масштабний виховний захід за участю інспектора СПП Кривоозерського віділення поліції ст. лейтенанта поліції Любецького С.О., фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Романюк В.В., голови Кривоозерської районної громадської організації   товариства Червоного Хреста Ткачук А.А., голови Кривоозерської районної організації ветеранів війни та праці голови районної організації інвалідів ВОІСОІУ Білковської Ю.А.,начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марків О.П. Були запрошені неповнолітній підобліковий та учні Кривоозерського  професійно - аграрного ліцею. Захід проходив

Метою виховного заходу було ознайомити неповнолітніх з правами та обов’язками людини та дитини та історією свята «Міжнародного дня захисту дітей». Фахівцем (з соціальної роботи  із суб’єктами пробації) Малик А.А.  та старшим інспектором   Кривоозерського РС з питань пробації  Флоренко Т.А. ,на виконання  Доручення Заступника  міністра юстиції України від 16.02.2017 року №38/24,48/-17 щодо реалізації програми «Будуємо майбутнє разом», із неповнолітнім суб’єктом пробації та учнями ліцею  було проведено перше заняття (модуль 1)  програми під назвою  «Права та обов’язки» на  тему   «Права людини та дитини» .

Під час заходу учасникам в ігровій формі розповіли про історію свята,історію зародження прав та про права дитини відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Голова Кривоозерської районної громадської організації  товариства «Червоного Хреста» провела бесіду на тему: шляхи передачі ВІЛ – інфекції та привітала дітей із святом.

Фахівець із соціальної роботи Кривоозерського РЦСССДМ  розповіла про волонтерську організацію «Баварський дом» та роздала всім присутнім буклетики з інформацією про ВІЛ.

Керівником гуртка Будинку дитячої творчості перед запрошеними неповнолітніми було проведено майстер клас – виготовлення листівки.

Після проведення заходу Голова Кривоозерської районної громадської організації  товариства «Червоного Хреста» організувала для присутніх неповнолітніх солодкий стіл. 

 

Участь підоблікового у Всеукраїнському конкурсі малюнків

 

Перевірка за місцем проживання неповнолітнього

  

Вручення неповнолітньомуподарунка за участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків

 

Тренінг за програмою "Будуємо майбутнє разом"

 

Участь в заходах до Дня Незалежності (23.08.2017)

 

Досягнення неповнолітнього

В житті кожної людини повинна бути цікава справа, якою займаєшся із захопленням та яка допомагає навіть у важку хвилину.

На обліку Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції перебуває неповнолітній       Блейле В.М. який цікавиться спортом.

Спорт вчить приймати правильне рішення, загартовує дух, допомагає в досягненні поставленої мети.

Підобліковий захоплюється бойовим гопаком. За короткий час неповнолітній уже виступав на змаганнях і має ряд призових нагород. Засуджений планує не залишатися на досягнутому та вірить, що даний вид бойового мистецтва принесе йому багато перемог і цікавих змагань.

2018 рік

 «Круглий стіл»  щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

     На виконання плану графіку реалізації Меморандуму про взаєморозуміння  та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості  від 11 жовтня 2017 року  , за ініціативою завідувача Кривоозерського районного сектору з питань пробації Садовського Олега Олександровича  02.01.2018  року було проведено «круглий стіл» з залученням до заходу директора Кривоозерського районного центру зайнятості Миколаївської області  Білецького Ігора Романовича, провідного фахівця Кривоозерського районного центру зайнятості Черненко Ольги Гаврилівни, старшого інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації капітана внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни, інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації майора внутрішньої служби  Флоренко Тетяни Андріївни і фахівця ( з соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кривоозерського районного сектору з питань пробації Малик Альони Анатоліївни.  В рамках проведення «круглого столу» були обговорені питання щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. За наслідками проведеного заходу  складений  план спільних дій на 2018 рік і продовжено на 2018 рік дію Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин між Кривоозерським районним сектором з питань пробації  Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України  та  Кривоозерським районним центром зайнятості Миколаївської області.                                                                                     .

 Завідувач Кривоозерського РС з питань пробації                О.О.Садовський