Головна Державні закупівлі Новини

Довідкова інформація

 Миколаївщину запрошують взяти участь у конкурсі мікропроектів

З метою виконання плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року облдержадміністрація здійснює заходи щодо залучення міжнародної технічної допомоги для вирішення актуальних соціально-економічних проблем регіону.

Інформуємо, що посольство Німеччини в Україні надає підтримку мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя бідних верств населення.

Конкурс на фінансування мікропроектів вже розпочато. Заявки можуть подавати організації та установи (не підприємства), що неспроможні самостійно профінансувати свій проект.

У співпраці з ініціативами громадянського суспільства, за умови надання ними власного внеску, за минулі декілька місяців у державно-суспільному та благодійному секторі були профінансовані, зокрема, такі заходи: встановлення ефективної опалювальної системи, повний ремонт пральної кімнати, заміна вікон, облаштування сенсорного приміщення та ремонт ігрового майданчика.

У 2017 році Посольство підтримуватиме проекти шляхом надання пропорційного фінансування. Заявки на отримання коштів можуть бути подані до 24 лютого 2017 року.

 

Детальну інформацію можна дізнатись за посиланням: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2017.html