Кривоозерський район » Соціальна та гуманітарна сфери
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Соціальна та гуманітарна сфери

Усиновлення – дорога до щастя

  Створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу
Формат: DOC | Добавлен: 07/09/2015 14:33:05
1872Kb Скачать скачать

 Як би це банально не звучало, − чужих дітей не буває. Навіть якщо їх залишили напризволяще батьки, відповідальність за них бере на себе держава. Покинуті діти ростуть в напівлюбові, в напівтурботі. А можливо, вони змогли б подарувати багатьом дорослим відчуття повноти і гармонії життя. Адже так легко вирішити проблему: просто відкритися назустріч один одному.

         …Усиновлення. Тема складна, спірна, різнопланова…

         Як це не прикро, але більшість громадян надають перевагу матеріальним цінностям, які затьмарюють бачення найголовнішої місії на землі кожної людини, кожної сім’ї – виховати дитину,  продовжити свій рід. Без дитячого сміху будь-яка сім’я є неповноцінною.

         За вимогами своєї посади доводилось неодноразово відвідувати дитячі заклади, в яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Життя здається прекрасним і не завжди звертаєш увагу на проблеми інших людей, дітей допоки не побачиш сумні та наповнені надією на сімейне виховання очі цих дітей; доки не побачиш маленьку дитину, яка намагається сама себе колисати в ліжечку, адже більше ніхто цього не зробить, бо  нянечці на одну дитину в день виділено всього 15 хвилин для того, щоб потримати її на руках! Після побаченого світ перефарбовується в інші кольори. Одразу хочеться всім їм допомогти знайти своїх нових батьків.

         Звертаюсь до всіх сімей, які мають власних дітей, та які ще не відчули щастя батьківства – дайте шанс на сімейне виховання, відчути любов, тепло, турботу та сімейний затишок дітям, яким Ви потрібні!

        

 

О.Волошанівська

 головний спеціаліст сектору опіки,

піклування та усиновлення

служби у справах дітей

Кривоозерської райдержадміністрації