Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Проведено нараду із селищним та сільськими головами

04/09/2017

             Сьогодні, 04 вересня, голова райдержадміністрації  Олексій Мірошниченко провів нараду із селищним та сільськими головами. У нараді взяли участь голова районної ради Олександр Козерецький, заступник районного військового комісаріату Олег Бєлінський, директор Кривоозерського районного центру зайнятості Ігор Білецький, керівники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорено низку питань:

- про виконання місцевих бюджетів за 8 місяців 2017 року;

- про заходи щодо виконання планового завдання з призову громадян України на строкову військову службу;

- про проведення агітаційної роботи з популяризації військової служби за контрактом на місцях;

            - про укомплектування підрозділів територіальної оборони (організаційного ядра) особовим складом;

 Із вступним словом до учасників наради звернувся голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, який зазначив, що дана нарада проводиться з метою детального розгляду  проблемних питань, які виникають в процесі роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

            Начальник фінансового управління Наталія Барська детально проаналізувала виконання місцевих бюджетів за 8 місяців 2017 року селищною і сільськими радами та зазначила, що стан виконання бюджетів свідчить про відсутність системної роботи по наповненню дохідної частини  сільськими радами.

Заступник районного військового комісаріату Олег Бєлінський проінформував присутніх про виконання планового завдання з призову громадян України на строкову військову службу та укомплектування підрозділів територіальної оборони району (організаційного ядра) особовим складом. Доповідач закликав, селищного та сільських голів активізувати роботу щодо сумлінного виконання заходів з оповіщення призовників.

           «Звертаю увагу на необхідність проведення роз’яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України, та на виконання цілого ряду організаційних питань передбачених чинним законодавством з метою виконання планових показників призову на строкову військову службу», - підкреслив голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

Наступним питанням порядку денного наради, про проведення агітаційної роботи з популяризації військової служби за контрактом на місцях. З цього приводу  виступив старший офіцер відділення комплектування Кривоозерського районного військкомату, Віктор Архіпов. За результатами доповіді учасниками наради напрацьовані основні напрямки діяльності з поліпшення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо перспектив проходження військової служби в Збройних Силах України за контрактом в районі.

            Директор Кривоозерського районного центру зайнятості Ігор Білецький проінформував присутніх стосовно стану питання залучення на громадські роботи громадян які стоять на обліку в центрі зайнятості.

За результатами наради головою райдержадміністрації надано відповідні доручення та визначено терміни їх виконання.

Всі новини →