Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Молоді спеціалісти-лікарі – майбутнє районної медицини

06/09/2017

    Не секрет, що нині кадрова криза гостро відчувається у багатьох галузях, а чи найбільше у сільській медицині. Зрозуміло, що молоді спеціалісти шукають кращої долі у містах, де, дивлячись правді у вічі, і діагностичне обладнання вищого рівня, і перспективи, на думку молоді, у міських лікарнях кращі, а побутові умови не зрівняти із сільськими.

І відрадно, коли молоді спеціалісти роблять свідомий вибір на користь малої батьківщини.

Свій вибір зробила і наша землячка Вікторія Караповська. Дівчина закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа: акушерство-гінекологія. За вільним розподілом Вікторія місцем роботи обрала Кривоозерську центральну районну лікарню. І після закінчення інтернатури буде зарахована на посаду лікаря акушер-гінеколога Кривоозерської  ЦРЛ.

Під час зустрічі у Кривоозерській ЦРЛ із майбутніми колегами-медиками  Вікторія запевнила, що після проходження інтернатури у Миколаєві із задоволенням буде працювати через три роки у нашій районній лікарні.

Завідуюча пологовим відділенням ЦРЛ Людмила Думик зазначила, що медичні кадри необхідні нашій лікарні і добре, що молоді спеціалісти розуміють це і після навчання повертаються, аби допомагати людям долати їх хвороби.

У бесіді з медиками, голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко констатував, завдяки Закону «Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників» № 1662-VIII узаконено право молодих лікарів на вільний вибір місця роботи. Від 31 травня  цього року  скасована урядова Постанова № 992, яка зобов’язувала випускників медичних вишів, що навчалися за держзамовленням, відпрацювати після навчання три роки за направленням. Тож нині випускники медичних вузів, мають право вільного розподілу. Чим і скористалася Вікторія Караповська.

Також голова адміністрації висловив надію, що впровадження реформи медицини буде здійснюватися мудро і заклади медицини у сільській місцевості, як і до сьогодні, функціонуватимуть та будуть укомплектовані фахівцями. Місцева влада докладає і буде докладати для цього максимум зусиль.

Головний лікар ЦРЛ Валентина Зайченко зазначила: - Відрадно, що разом з Вікторією Караповською маємо ще кілька молодих спеціалістів-лікарів. Так, Оксана Ткач, випускниця Одеського державного медичного університету, яка нині проходить інтернатуру на базі міської лікарні №3 м. Миколаєва за спеціальністю «Хірургія», після закінчення інтернатури буде зарахована на посаду лікаря хірурга Кривоозерської  ЦРЛ.

На 4 курсі  Одеського державного медичного університету згідно Програми медичні кадри  (укладено тристоронню угоду) навчається Роман Тишбир. Хлопець працював сестрою медичною у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. А Вероніку Шевчук, нині студентку 5 курсу Львівського національного медичного університету, після закінчення у 2018 році направлять для проходження інтернатури за спеціальністю лікаря отоларинголога і вона буде зарахована на посаду лікаря отоларинголога  Кривоозерської ЦРЛ.

Всі новини →