Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Підготовка до опалювального періоду 2017-2018 років на оперативному контролі

06/09/2017

    Сьогодні, 06 вересня, перший заступник голови Кривоозерської районної державної адміністрації Олександр Оніщенко провівь засідання районного оперативного штабу з підготовки  об’єктів соціальної сфери та житлово–комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років у Кривоозерському районі.

У ході засідання районного штабу було заслухано доповіді керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних закладів соціальної сфери та установ про оперативну ситуацію з виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Рівень підготовки об’єктів, відповідає запланованим темпам підготовки до опалювального сезону.

Особливу увагу було приділено питанням щодо перевірки створення необхідного запасу палива на об’єктах закладів охорони здоров’я, освіти та культури; ремонту доріг та запасу посипкового матеріалу та протиожеледної суміші, придбання  автозапчастин  до снігоочисної техніки.

У робочій обстановці та в процесі активного діалогу були напрацьовані подальші оперативні кроки задля усунення проблемних питань у підготовці району до  опалювального сезону 2017-2018 років.

Завершуючи засідання районного оперативного штабу Олександр Оніщенко ще раз наголосив на важливості забезпечення оперативної комунікації між виконавцями та планомірної системної роботи.

Всі новини →