Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

День поля на території Кривоозерського району

14/09/2017

            13 вересня у селі Берізки Кривоозерського району на базі товариства з обмеженою відповідальністю «АТІС» керівником якого є Лазарєв Руслан Іванович, відбувся Всеукраїнський День поля, який проводила компанія «ЛАНДТЕХ» - офіційний представник компанії «JOHN  DEERE» в Україні .

            На День поля були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств району та провідних сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств України. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Васьків.

            З вітальним словом до учасників заходу звернулася  начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Васьків, яка привітала  учасників "Дня поля" та відзначила, що такі зустрічі прямо на полі мають найбільшу ефективність, адже господарники можуть наочно  побачити сільськогосподарську техніку в роботі.

            Під час заходу проводилась презентація  новітніх систем навігації сільськогосподарської техніки, системи документування даних, використання безпілотних літальних апаратів у сільському господарстві.

          Експерт від проекту «Free Farm» Валерій Білоконь презентував використання елементів полосового обробітку ґрунту в усіх існуючих технологіях та розповів про результати використання даної технології у ТОВ «АТІС».

            Також в робочій зоні на полях ТОВ «АТІС» була проведена демонстрація системи точного землеробства.

            Крім того, у зоні розваг, на території господарства, відбулася презентація та тест-драйв техніки та систем АМС.

                          

            

Всі новини →