Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Біля Миколаївської ОДА облаштовано пункт збору речей для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі у Чернігівській області

09/10/2018

 Біля Миколаївської обласної державної адміністрації розгорнуто намет для збору  гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі у Чернігівській області.

Наразі є необхідність у забезпеченні продуктами харчування тривалого зберігання, теплими речами, будівельними матеріалами.

Пункт збору працюватиме цілодобово.

«Поки експерти з’ясовують хто винен у надзвичайній ситуації на Чернігівщині, хто має керувати і кого треба одразу звільняти, Миколаївська обласна державна адміністрація вибудувала конкретний план дій. Ще зранку ми одразу звернулись до керівництва Чернігівської області і запропонували їм допомогу, адже люди масово покидають свої домівки, триває евакуація. Наразі є необхідність у забезпеченні продуктами харчування тривалого зберігання, теплими речами, будівельними матеріалами. Тому біля Миколаївської облдержадміністрації (вул.Адміральська, 22) наші служби соцзахисту облаштували пункт збору необхідних речей. Кожен, хто бажає, може допомогти - пункт збору працюватиме цілодобово», - заявив голова ОДА Олексій Савченко.

Очільник області додає, що у разі необхідності Миколаївщина готова прийняти родини постраждалих та дітей – до пансіонатів, оздоровчих центрів, шкіл, інтернатів та інших соціальних закладів.

Нагадаємо, вранці в ОДА відбулася оперативна нарада, де було сформовано чіткий план дій по наданню необхідної допомоги Чернігівській області в питанні ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на військових складах поблизу міста Ічня.

 

Всі новини →