Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Відбувся короткотерміновий семінар з питань ведення військового обліку та бронювання в органах публічної влади

09/10/2018

     09 жовтня Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в малій залі районного Будинку культури провів тематичний короткотерміновий семінар «Ведення військового обліку та бронювання в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування». В семінарі взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування відповідальні за ведення мобілізаційної роботи. Заняття проводили Дмитро Дибченко – директор  Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Світлана Миронова – головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації.

Семінар відкрив перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, який звернувся з вітальним словом до учасників семінару та зазначив, що на часі головним завданням є отримання відповідей на запитання, які виникають у працівників кадрових органів, відповідальних за ведення військового обліку та організувати їхню взаємодію з районним військовим комісаріатом.

Дмитро Дибченко акцентував увагу присутніх на тому, що безумовне виконання нормативних актів із ведення військового обліку та бронювання військовозобов'язаних є вагомою складовою забезпечення обороноздатності нашої держави в сучасних умовах захисту її суверенітету й територіальної цілісності, та закликав усіх присутніх з відповідальністю виконувати свої посадові обов'язки.

З основними аспектами організації та ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних і призовників присутніх ознайомила Світлана Миронова.

По закінченню навчання відповідальним особам з ведення військового обліку було надано відповідну інформаційну базу задля якісного виконання обов’язків та вручено сертифікати, що підтверджують вдосконалені теоретичні знання та практичні навички в галузі ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних.


Всі новини →