Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Аграрії Кривоозерщини отримують фінансову підтримку держави

10/10/2018

             Згідно Постанов Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 та № 107 державою передбачено надання фінансової підтримки фермерським господарствам та обслуговуючим кооперативам по таким напрямкам: часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції; часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами; фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва; здешевлення кредитів; підтримка галузі тваринництва.

Саме про отримання державної фінансової підтримки аграріям на території району йшла мова під час зустрічі, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Олександр Оніщенко   з працівниками управління агропромислового розвитку, сільськими головами та товаровиробниками.                   

Олександр Григорович зазначив: «На сьогоднішній день державна підтримка аграріям здійснюється на європейському рівні. В районі спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності отримано фермерським господарством «Закревського-2010» на 112 голів корів на загальну суму 84,0 тисячі гривень. Фермерським господарством «Велес-Кривоозерщина» подано відповідні документи на отримання вищезгаданої бюджетної дотації. Бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби нараховано за період подачі документів до 1 травня та до 1 вересня загальною кількістю голів молодняка ВРХ – 609 голів на загальну суму 449,3 тисяч гривень. Також фермерським господарством «Маріковського» отримано компенсацію за придбану вітчизняну техніку (обприскувач) на суму 73,0 тисяч гривень. Готуються пакети документів фермерськими господарствами «Лагуна» та «Закревського-2010». Проаналізувавши ситуацію, яка склалась на даний час, вимушений зазначити, що у цьому ключовому  напрямку  необхідно ще серйозно працювати, звернувши особливу увагу на питання ідентифікації молодняка та формування реєстрів».

Всі новини →