Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

На районному фестивалі вокальних колективів та солістів-вокалістів «Діапазон» звучали патріотичні пісні

10/10/2018

        Сьогодні, 10 жовтня, в районному Будинку культури відбувся районний фестиваль вокальних колективів та солістів-вокалістів «Діапазон», в якому прийняли участь талановиті учасники художньої самодіяльності з різних куточків Кривоозерщини, віком від 17-ти років А саме: Маломечетнянський СБК дует Стадники Василь та Наталя, Гойдаївський СБК дует Ласінська Юлія та Колесник Анна, Бурилівський СБК Рибіцький Віктор, Секретарський СБК Паламарчук Олена, Кривоозерський СБК №1 гурт «Червона калина», Великомечетнянський СБК Кривенька Тетяна та Жирулік Ірина.

На заході звучали патріотичні пісні та пісні про кохання. Особливо вразив виступ учасниці Курячелозівського Центру культури та дозвілля Крайчевої Анни. Пісня у її виконанні прозвучала як молитва за всіх тих, хто перебуває зараз на передовій. Присутніх схвилювала її розповідь про власного сина, який теж нещодавно повернувся додому з ООС.  Оригінальним був виступ соліста районного Будинку культури Борисюка Сергія, високо професійне вокальне виконання  якого довершив момент інсценізації.

Всі учасники фестивалю продемонстрували належний рівень виконавської майстерності, любов до української пісні та були нагородженні Подяками сектора культури райдержадміністрації.Всі новини →