Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

«Цей День – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час», - голова РДА Олексій Мірошниченко

03/12/2018

           З метою привернення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями уся світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю.

Саме цього дня мешканців відділення стаціонарного догляду «Ветеран»  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кривоозерського району  вже традиційно відвідали голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, начальник УСЗН Олена Марків, директор терцентру Ольга Мельникова, та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о.Леонід Лотоцький.

Працівниками територіального центру у фойє стаціонарного відділення організовано фото-виставку та експозицію  книг «Дивіться на нас, як на рівних». О.Леонід відслужив службу – акафіст за мир та здоров’я усіх українців, освятив воду, вів мову з підопічними на вічні теми буття. Старенькі радо спілкувались з гостями, які, до речі, не прийшли з пустими руками, а з подарунками.

-                     Цей День – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Інваліди – не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. Бажаю кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, віри у світле майбутнє.  Дякую усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього,- наголосив голова РДА Олексій Мірошниченко.

На завершення заходу гості побажали усім миру, злагоди, щастя, здоров’я, благополуччя і довголіття. У свою чергу бабусі й дідусі подякували всім за моральну підтримку, добре слово, і, звичайно ж за подарунки.

Саме сьогодні, в Міжнародний день осіб з інвалідністю, надано 24 продуктових набори людям з обмеженими фізичними можливостями району, які придбані та сформовані за кошти районного бюджету.

Інвалідність не повинна стати на заваді в житті і роботі, а для цього треба вирішити багато соціально-побутових проблем: планування житла, облаштування під’їздів, громадського транспорту, отримання освіти, медичних і культурних послуг, забезпечення роботою. Цей перелік, безперечно, можна продовжити, але варто відзначити інше – більшість з цих питань держава намагається  вирішувати.

 

 

Всі новини →