Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Культпрацівники долучились до питання формування Перспективного плану розвитку району

05/12/2018

         05 грудня  у малій залі районного Будинку культури відбулася робоча нарада директорів закладів культури району, на якій був присутній голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

 Виступаючи перед присутніми Олексій Володимирович акцентував увагу на тому, що з 10 грудня цього року по 22 січня 2019 року в кожній громаді району відбудуться зустрічі з питання обговорення пропозицій для формування Перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки. Протягом місяця пропозиції подаватимуться у відділ економіки, де після опрацювання буде спільно сформовано дорожню карту розвитку району на найближчі три роки. «Зустрічі в основному проходитимуть в Будинках культури, то ж саме ви маєте на належному рівні скоординувати дану роботу»,- сказав очільник району. Також Олексій Мірошниченко розповів про план розвитку району та позитивні зміни у роботі системи культури, про значення цієї сфери в умовах здійснення державних реформ.

            Про підсумки роботи закладів культури району за 2018 рік, про підготовку та графіки здачі  звітів за рік та інші питання говорила завідувач сектора культури райдержадміністрації Людмила Зелененька. Вона  проаналізувала роботу закладів культури за рік. Зупинилася на участі працівників культури в обласних та районних заходах, відмітивши високі показники  на рівні області ( це гран-прі та перші місця в усіх обласних заходах, де брали участь наші колективи та виконавці) та говорила про плани роботи на наступний рік.


Всі новини →