Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Держава надасть фінансову допомогу тим, хто запропонує для реалізації особливо значимі проекти,- перший заступник голови РДА Олександр Оніщенко керівникам закладів загальної середньої освіти району

06/12/2018

    Відповідно до графіка проведення зустрічей щодо обговорення пропозицій для формування перспективного плану розвитку Кривоозерського району на 2019 – 2021 роки в більшості населених пунктів дані зустрічі з громадою проходитимуть в навчальних закладах. Саме тому сьогодні, 06 грудня, під час наради з керівниками закладів загальної середньої освіти району перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко довів до відома присутніх графік проведення зустрічей наголосивши: «З метою сталого розвитку громад Президент України Петро Порошенко доручив органам влади на місцях розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. 27 листопада відбулася обласна Рада регіонального розвитку, а питання формування перспективного плану розвитку Кривоозерського району на 2019-2021 роки розглядалося 04 грудня під час розширеної наради з селищним, сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій району усіх форм власності, головами постійних комісій районної ради, посадовими особами органів місцевого самоврядування та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Кожен громадянин, кожен населений пункт  разом з керівниками громад, керівниками підприємств чи установ можуть визначити свої пріоритети,  що саме вони вважають за потрібне зробити у соціальній сфері, медицині, житлово-комунальному господарстві, спорті, культурі.  Люди мають знати, куди витрачаються кошти, і повинні безпосередньо брати участь у розвитку своєї громади. Держава надасть фінансову допомогу  тим, хто запропонує для  реалізації особливо значимі проекти. А з пріоритетами розвитку саме вашої громади ви вже маєте визначитися під час  бесід в трудовому колективі та з жителями села». 

            Також у зв’язку з введенням воєнного стану на окремих територіях України, зокрема на території Миколаївської області Олександр Оніщенко наголосив на  посиленні контролю щодо перебування не лише на території навчального закладу, а й взагалі на території громади сторонніх осіб, поведінка яких викликає підозру. Він надав доручення директорам шкіл провести навчання з трудовим колективом щодо першочергових дій персоналу у разі вчинення терористичних або диверсійних актів.


 

 

 

Всі новини →