Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Шановні військовослужбовці, учасники АТО ветерани Збройних Сил України та воєн!

06/12/2018

       Українські військові - це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякую матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Щиросердечно вітаю всіх з Днем Збройних Сил України.  Найперше, тих, хто зараз знаходиться в зоні АТО, та їх сім’ї, а також демобілізованих героїв, які з честю, як личить справжнім чоловікам, виконали свій обов’язок. Вітаю військовослужбовців строкової та контрактної військової служби, працівників військкомату, наших ветеранів.

Бажаю всім нам миру і спoкою на всій українській землі, благополуччя та процвітання нашій державі. Хай наше життя буде мирним, щасливим, і щоб наші нащадки знали про війну тільки з екранів та книжок.

Голова районної          

державної  адміністрації          

Олексій МІРОШНИЧЕНКО          

Всі новини →