Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Шаховий турнір на Перехідний Кубок «Пам’яті Станіслава Чирки»

15/04/2019

 У районному шахово-шашковому клубі на базі Кривоозерського професійного аграрного ліцею відбувся традиційний шаховий турнір на Перехідний Кубок «Пам’яті Станіслава Чирки». Станіслав Миколайович Чирка був незмінним головним суддею цього клубу, знаним журналістом, удостоєним Золотої медалі журналістики, заступником редактора районної газети «Кривоозерщина».

Відкрив турнір директор шахово-шашкового клубу Василь Маліцький. Лицарів чорно-білої дошки привітали редактор газети «Кривоозерщина» Світлана Білецька, провідний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту Кривоозерської райдержадміністрації Світлана Бойчук. Вони відзначили важливість цього заходу у розвитку спортивного життя району, подякували учасникам, серед яких наймолодшим був Іллюша Курченко, за участь у турнірі, за пам'ять про Станіслава Чирку, який багато зробив для популяризації та розвитку шахів і шашок, особливо серед молоді.

За підсумками турніру третє місце здобув Григорій Сіраченко, другим був Володимир Феньків. А переможцем турніру вкотре став та виборов Перехідний Кубок «Пам’яті Станіслава Чирки» досвідчений шахіст Лев Циманович. Він також отримав Грамоту райдержадміністрації, районної ради, районного шахово-шашкового клубу та нагороду від ПП «Редакція газети «Кривоозерщина». Нагородами та Грамотами було відзначено Володимира Фенькова та Григорія Сіраченка.

Суддею турніру був Володимир Феньків, наймолодшим учасником – Іллюша Курченко.


Всі новини →