Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Голова РДА перевірив хід виконання ремонтних робіт найбільш зруйнованих ділянок дороги в селі Криве Озеро

01/10/2019

      Сьогодні, 1 жовтня, голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Оніщенком з робочою поїздкою відвідав територію Кривоозерської сільської ради. Було оглянуто дорогу комунальної власності в населеному пункті по вулиці Горького, де проводиться  ремонт  найбільш зруйнованих ділянок дороги.

Даний ремонт проводиться за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Усі роботи відбуваються під наглядом  сільського голови Юрія Сінчука та громадськості.

Ознайомившись із ходом робіт, голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко зазначив: «Відновлення та будівництво автомобільних доріг - це довгоочікувані населенням кроки, в частині наведення порядку на дорогах. І, на жаль, таких коштів, що виділяються на цей напрямок явно недостатньо. Ми все – таки розраховуємо, що буде впроваджений іноземний досвід, коли місцеві громади опікуються експлуатаційним ремонтом за рахунок відповідних субвенцій з бюджетів вищого рівня. І саме це дає необхідний результат по якості та економії коштів. На цьому зупинятись не будемо, робота продовжується». Олексій Володимирович дав відповідні доручення стосовно контролю якості проведення робіт.

Всі новини →