Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Олексій Мірошниенко подякував кривозерцям за матеріальне забезпечення роти територіальної оборони району

02/10/2019

      На Миколаївщині, у селі Кам’яна Балка Первомайського району, з 28 серпня по 6 вересня проходили  навчальні збори з особовим складом батальйону територіальної оборони. До навчальних зборів залучено понад 300 військовозобов’язаних (резервісти 2-ї черги), які призначені до підрозділів територіальної оборони – це і військовозобов’язані, які мають досвід бойових дій та громадяни, які не служили в бойових підрозділах, проте за станом здоров'я та морально-діловими якостями здатні виконувати поставлені завдання; солдати, сержанти, офіцери Миколаївського обласного військового комісаріату та районних (міських) військових комісаріатів області, інструктори різних військових частин.

Проведенню зборів передувала велика організаційна робота, що велася Кривоозерським РВК у тісній взаємодії з районною державною адміністрацією, селищною та сільськими радами, керівниками сільськогосподарських підприємств.

Протягом десяти днів залучені на збори військовозобов’язані пройшли всі етапи військової підготовки, покращили тактичну, спеціальну, вогневу, інженерну та психологічну підготовку з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, а також взяли участь у бойовому злагоджені в складі свого підрозділу. Учасники зборів отримали практичний досвід щодо організації охорони та оборони важливих об’єктів, організації патрулювання, вивчали інженерне обладнання позицій та їх маскування.

Організованість та злагодженість учасників навчальних зборів з Кривоозерського району  були відзначені керівництвом навчання. Військовозобов’язані нагороджені Грамотами обласної ради та Миколаївської облдержадміністрації. Також кожному учаснику навчальних зборів було вручено Грамоту Кривоозерського РВК.  

Слід відзначити, що у навчальних зборах батальйонів територіальної оборони участь взяли чоловіки - жителі району, державні службовці, представники органів місцевого самоврядування, представники освітньої галузі, працівники агропромислового комплексу, промислових підприємств. Серед них, перший заступник голови РДА Олександр Оніщенко, сільські голови -  Секретарський Сергій Голубенко,  Маломечетнянський Сергій Хаба,  Гойдаївський Валерій Близнюк. 

Вагомий внесок у матеріальне забезпечення роти територіальної оборони Кривоозерського району надали депутат Миколаївської обласної ради Олександр Фіцура, депутати Кривоозерської районної ради: Анатолій Рак, Юрій Крохмаль, Ігор Вуйко, Анатолій Буратинський, керівник ФГ «БОЇ АГРО» Олег Біцан, приватні підприємці: Наталія Крохмаль, Ірина Болтовська, Людмила Ржепушевська, Роман Недобійчук, Михайло Шевченко, Сергій Годловський, Олександр Годловський, Олександр Чорний, Руслан Хомка, Ігор Хомка, Андрій Ткаченко, Віктор Глущенко, Віталій Гоцюк, Євген Фоменко, Олександр Яворський, Сергій Білий, голова правління ТОВ «Кривоозерська ХСФ» Михайло Скрипніченко та рада сільгоспвиробників Кривоозерського району.

Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та районний військовий комісар Ігор Іщенко вручили Подяки Миколаївського обласного військового комісаріату керівнику ФГ «БОЇ АГРО» Олегу Біцану, керівнику «Деметра К» Юрію Крохмалю та приватному підприємцю Андрію Ткаченку за активну підтримку та допомогу в організації навчальних зборів з бригадою територіальної оборони Миколаївської області. Також Подяку Миколаївського обласного військового комісаріату  вручено колективу Кривоозерської районної державної адміністрації за зразкове виконання поставлених державою завдань.

-       Висловлюю глибоку вдячність за матеріальну підтримку даного заходу, адже хто як не ми, прості українці, маємо згуртовано, разом стояти на захисті наших кордонів. Ми надзвичайно цінуємо Вашу участь у проведенні навчання,- сказав голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

 


 

 

 

 

 

 

Всі новини →