Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Співпраця з підвищення кваліфікації педагогічних працівників

03/10/2019

      02 жовтня  на базі  Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти  проведено  інструктивно – консультаційний семінар «Імплементація основних положень Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково – педагогічних працівників»: особливості організації звірки керівних та педагогічних кадрів у 2019 році» для керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти Кривоозерського та Врадіївського районів.

-                     Впевнений, що сьогоднішнє заняття сприятиме підвищенню якості надання освітніх послуг, підвищення кваліфікації та реалізації права педагогічних  працівників на професійний розвиток в умовах децентралізації та реформування системи освіти,- наголосив голова Кривоозерської районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко, звертаючись до учасників семінару.

Захід був ініційований та проведений Миколаївським обласним  інститутом післядипломної педагогічної освіти. Модераторами семінару виступили директор МОІППО Василь Шуляр, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, заслужений учитель України та методисти інституту.

Василь Шуляр висвітлив питання імплементації основних положень Постанови, дав вичерпні відповіді на запитання керівників закладів та методистів РНМЦ щодо  процедури, видів, форм, обсягу, періодичності та умов підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти. Також було оговорено можливість укладення договорів з МОІППО про надання послуг з підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів.

Працівники МОІППО ознайомили керівників навчальних закладів з новими моделями та формами підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Виступаючі звернули увагу на особливостях звірки керівних і педагогічних кадрів у 2019-2020 навчальному році.

В ході інструктивно – консультаційного семінару була надана практична і методична допомога працівникам Кривоозерського інклюзивно – ресурсного центру безпосередньо на місці.

За підсумками семінару було окреслено перспективи подальшої співпраці освітян Кривоозерщини з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти з питання науково-методичного супроводу освітнього процесу, підвищення кваліфікації, стажування педагогічних працівників. Результатом спільної плідної роботи стало укладання угоди про співпрацю.

 

 

 

Всі новини →