Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Голова РДА Олексій Мірошниченко оглянув хід виконання робіт по капітальному ремонту будівлі сільського Будинку культури в селі Гойдаї

04/10/2019

         Голова РДА Олексій Мірошниченко разом із завідувачем сектором культури райдержадміністрації Людмилою Зелененькою оглянули хід виконання робіт по капітальному ремонту  будівлі сільського Будинку культури в селі Гойдаї.

Даний проект реалізується завдяки субвенції з обласного бюджету та співфінансуванню з сільського бюджету.

Проект передбачає заміну старого покрівельного матеріалу на сучасний та заміну віконних і дверних блоків на енергозберігаючі.

Олексій Володимирович поспілкувався із майстрами – будівельниками та попросив прискорити виконання робіт, щоб встигнути до початку дощових злив. «На жаль, доволі часто процес вишукування коштів та оформлення необхідної документації затягується і впливає на терміни виконання робіт. Але це робочі моменти, головне, що реалізація даного проекту дасть можливість змістовно проводити дозвілля  мешканцям села, а також використовувати відремонтоване приміщення для проведення загальних для громади заходів, адже будинок культури є осередком культурного життя», - наголосив Олексій Мірошниченко.

Всі новини →