Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Відбулося відкриття виставки робіт художників Кривоозерщини «Мовою картин»

09/10/2019

       Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.

Саме до Дня художника в обрядовій залі районного Будинку культури 9 жовтня для всіх шанувальників мистецтва відбулося відкриття виставки робіт художників Кривоозерщини «Мовою картин».

Поспілкуватися з цікавими і надзвичайно творчими людьми, в день відкриття виставки, завітали представники різного віку.

Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко щиро привітав всіх майстрів пензля та шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом.

-       Саме в пору золотої осені, споглядаючи неповторне, вражаюче, барвисте та кольорове художнє полотно природи, яке наповнене смаком терпкого шоколадного аромату, ми відзначаємо професійне свято художника. Споглядаючи роботи митців перед нами відкривається знайомий, але небачений дотепер світ, мовою ліній, фарб, образів та форм. Я теж колись ходив навчатися до школи мистецтв і хоча художника з мене не вийшло - це на все життя привило в мені любов до прекрасного. Тож бажаю всім митцям пензля невичерпної енергії та творчого натхнення,- зазначив голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

Представила присутніх учасників виставки завідувач сектором культури райдержадміністрації Людмила Зелененька. Це:

- Пилип Болотін – керівник студії декоративно – ужиткового мистецтва районного Будинку культури чиї роботи прикрашають оселі жителів різних регіонів України. Робота Пилипа Олександровича «Спрага до волі», яку він, як палкий патріот всього українського, присвятив Героям майдану С. Нігояну та М. Жизнєвському, визнана кращою на обласній виставці «Диптих – Арт»;

- Микола Бойко – художник із села Тридуби, учасник багатьох виставок та мистецьких заходів;

- Світлана Олійник – керівник гуртків образотворчого мистецтва районного Будинку дитячої творчості;

- Дарія Федьків – жителька селища Криве Озеро, яка мешкає в м. Київ. Роботи дочки надали батьки Дарії.

       На виставці також представлені роботи О. Шпака – директора М. Мечетнянської ЗОШ, В. Симоненка – уродженця с. Очеретня та полотна авторів, яких уже немає серед нас: М. Тимуша, О. Осипенка, Н. Кобилянської, М. Чечельницького.

Всі охочі мають змогу з 9 по 12 жовтня переглянути роботи як визнаних, досвідчених майстрів так і юних, але не менш цікавих художників Кривоозерщини. Експозиція складається з понад 50 творів всіх видів образотворчості і природно виглядає своєрідним колористичним калейдоскопом.

 

Всі новини →