Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Славі живих і пам’яті полеглих… Кривоозерці відзначили 75-ту річницю вигнання нацистів з України

28/10/2019

       Минають роки, відлітають у вічність… Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні. Не щезне з пам’яті людської, не кане в забуття великий подвиг нашого народу – його битва, його перемога над страшним ворогом. Хіба можна забути їх, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших! Вглиб історії відходять грізні роки Другої світової війни. Та час не владний стерти їх з пам’яті народної. Нетлінними сторінками вписані у звитяжний літопис богатирські подвиги вірних синів України.

75 років минуло з дня вигнання нацистських окупантів з української землі та пам'ять не минає. Вона дивиться на нас із старих фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

         Саме сьогодні, 28 жовтня, кривоозерці зібралися біля Меморіалу Слави, аби відзначити річницю вигнання нацистів з України. 

      Згадати пам'ять героїв Другої світової війни прийшли перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, заступник голови районної ради Мирон Лисиганич, голова районної ради ветеранів війни та праці Юлія Білковська, молодь, небайдужі жителі селища.

            - У страшні буремні часи Другої світової війни весь наш народ в єдиному пориві згуртувався у боротьбі проти жорстокого агресора. Шлях звільнення нашої країни від ворога був нелегким. Але наші визволителі вистояли, показали загарбникам свою мужність, незламність та героїзм. Звільнення України розпочалося в 1942-му році. Під час наступально-визвольних операцій загинуло чимало відважних воїнів, серед них і кривоозерців. Ми маємо завжди пам’ятати їх та шанувати. Вони ризикували своїми життями і проливали кров для того, щоб ми, їх нащадки, жили під мирним небом. Однак, на жаль, не судилося нам зберегти мир. В Україні знову брязкає зброя окупанта. На сході держави знову лунають смертоносні вибухи снарядів. Українські воїни, подібно своїм дідам у Другій світовій, відважно боронять наші кордони. Впевнений, незабаром святкуватимемо й остаточне вигнання російського агресора з нашої рідної землі. Миру всім, добробуту та злагоди,-відзначив Олександр Оніщенко.

Присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника  та Вічного вогню. 

            Мітинг супроводжувався художніми номерами працівників районного Будинку культури.

 

Всі новини →