Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Подорож океаном рідної мови

08/11/2019

     До міжнародного дня рідної мови та писемності 7 листопада у центральній районній бібліотеці зустрілися дві команди любителів мови «Словограй» і «Мовознавці», учні ПАЛу 2 та 14 груп, щоб прийняти участь   у  мовній   вікторині:  «Подорож океаном рідної мови».

      Мета вікторини - навчати учнів розуміти і збагачувати рідну мову, розширювати знання про красу і багатство нашої  мови, пробудити почуття національної гідності, формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб.
    Оцінювали вікторинуу журі у складі: Марини Лаврик, соціального педагога ПАЛу, Ольги Баранової та Ольги Маріяшко, бібліотекарів ЦРБ та ЦДБ.
    Цікавим було і те, що змагалися команда юнаків проти команди дівчат. Кожна правильна відповідь оцінювалася жовтими або блакитними зірочками.   Перемогу здобула команда дівчат «Мовознавці». Капітану вручили медаль «Лицар української мови». Під час підрахунку зірочок-балів, на екрані звучали пісні та вірші про мову, про Україну. Активними були не лише учасники команд а й вболівальники .


Всі новини →