Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Музика, духовність, мистецтво - не мають кордонів

11/11/2019

        10 листопада у Кривому Озері відбувся Польсько-український фестиваль. Музика, духовність, мистецтво дійсно не мають кордонів!

В костелі св. Людовіка відбулася Свята Месса за Батьківщину.

Далі в Кривоозерському районному Будинку культури розпочалися польсько-українські заходи. У фойє розміщена фотовиставка «Упорядкування на польських цвинтарях в Україні».   

У великій залі вітали учасників фестивалю перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, голова районної ради Олександр Козерецький, депутат обласної ради Сергій Наказенко та представили гостей. А сме: консула Польщі пана Лукаша Вінни, консула Польщі Рафала Бартховскі, владику Броніслава Вернадського, колективи польського товариства імені Яна Павла ІІ з Первомайська, з Южноукраїнська, з Подільська,  Кривоозерське товариство культури польської імені Марти Ветской з Кривого Озера, Сестер-монашок з Балти, усіх парафіян, гостей з Польщі, Отця Павла, отця Леоніда з Української Православної Церкви.

            Отець Мирослав Станіслав Вонсєвич провів презентацію на тему праці в польській парафії Святого Людовіка в Кривому Озері де проводилися роботи, пов’язані з проектом співпраці з інститутом Полоніка.

            Всі присутні мали змогу переглянути спільний концерт творчого колективу «Старосончани» з польського міста Старий Сонч та колективів РБК. По завершенні заходу відбулося пригощання стравами польської та української кухні.

            Захід відбувся за сприяння Найіонального Інституту Польської культурної спадщини за кондоном «Polohika», «Польська культурна спадщина за кордоном – волонтерство 2019».


 

 

 

Всі новини →