Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Вшанували відважних ліквідаторів

13/12/2019

 В Україні, 14 грудня, відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Свято встановлено в Україні з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Дату відзначення обрано у зв’язку із тим, що саме 14 грудня було завершене будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

В переддень свята сьогодні, 13 грудня, у малій залі районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з цієї нагоди. Зібралися чорнобильці, керівники району, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

-                     Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській станції! 14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку, саме цього дня, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.Саме Ви ціною свого здоров’я і, свого життя, врятували усіх нас, країну, людство від ядерного вогню. Ви не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим та померлим! Шановні учасники ліквідації, бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років! Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання,- сказав, звертаючись до ліквідаторів аварії на ЧАЄС, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко.

Про громадський подвиг чорнобильців та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян у своєму виступі говорив голова районної ради Олександр Козерецький.

Учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вручено Подяки райдержадміністрації та райради.

Хвилиною мовчання вшанували тих ліквідаторів, хто загинув та помер від наслідків аварії.

В знак шани і поваги за подвиг, героїзм, патріотизм чорнобильцям свої таланти подарували  солісти   Кривоозерського району .

По закінченню урочистостей учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЄС у парку Перемоги, що в центрі селища.

    

 

 

  

Всі новини →