Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Відбулася презентація збірки гуморесок Миколи Каганюка "Смійтеся на здоров'я"

21/12/2019

              Наш край багатий на творчих і талановитих особистостей. Серед них чільне місце займає Микола Пилипович Каганюк, самобутній автор, аматор гумористичного жанру, поет, музикант, виконавець. Палко закоханий в життя в усіх його проявах. Без перебільшення всі його поетичні спроби можна назвати музикою його душі. Людина неординарна та надзвичайно творча. Земляком його називають не лише жителі Кривоозерщини, а й Савранщини і Ульянівщини (Одеська область).
          Працівники Кривоозерської центральної районної бібліотеки підготували літературно – музичний калейдоскоп та запросили жителів села Красненьке на хліб та сіль, на слово щире, на бесіду мудру, на свято праці, свято долі, свято життя - на творчий вечір, на народження нової гумористичної збірки члена поетичного клубу «Автограф душі» - Миколи Каганюка «Смійтеся на здоров'я». Зібралися, щоб віддати свою шану і повагу людині, за спиною якої великий віковий і життевий шлях.
          Зі словами привітання виступили Людмила Зелененька, завідувач сектора культури РДА. Раїса Черепанова, директор КЗЦБС, сільський голова Тетяна Кондрачук. Підтримати свого наставника приїхали самобутні артисти із с. Луполове, народний ансамбль «Красняночка», школяр - гуморист Тимур Василенко, маленька солістка Даша Єрохіна. Всі учасники доповнювали виступи Миколи Пилиповича піснями та гуморесками, які написав сам автор. 
     Завідуюча Красненьківською сільською бібліотекою Надія Рябокінь та Наталя Балема, директор Красненьківського сільського Будинку культури святково прибрали зал та підготували літературну виставку про творчий шлях Миколи Каганюка. 
         Виступи автора гуморесок перепліталися зі словами ведучої Валентини Кузьмінської, яка знайомила гостей, а їх було чимало, про життєвий і творчий шлях нашого славного земляка.  

Всі новини →