Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Захищаючи права дитини

24/12/2019

      23 грудня  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функції і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко.

На порядку денному розглядалися 7 питань: про надання дозволу гр. Ж. та Б. взяти дітей на зимові канікули, про визначення місця проживання малолітньої дитини біля одного з батьків після їх розлучення, про визначення днів та годин побачень гр. І. з малолітньою донькою І., про затвердження графіку проведень у 2020 році засідань комісії з питань захисту прав дитини, про надання соціальної послуги соціального супроводу 3 сім’ям та припинення соціальної послуги соціального супроводу 5 сім’ям.

Доповідачами були в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Волошанівська та директор Кривоозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бойко.

Під час проведення засідання члени комісії розглянули всі надані документи, вислухали заявників, які були запрошені на засідання.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення, які відповідають інтересам дітей та за результатами яких буде видано розпорядження та висновки.

           

Всі новини →