Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Головне завдання - відновити довіру жителів району до влади та налагодити комунікацію. Робочі зустрічі.

15/07/2020

 14 липня 2020 року здійснено робочі поїздки на території Берізківської та Багачівської сільських рад. Як і минулого разу зустріч було проведено у форматі  конструктивного діалогу  мешканців зазначених громад з головою райдержадміністрації Аллою Стець та помічником-консультантом народного депутата України Максима Дирдіна Віталієм Порхуном.

В ході зустрічі з жителями Берізківської  сільської ради було порушено ряд питань, зокрема: благоустрою населеного пункту та кладовища; отримання до 2 га землі для ведення особистого селянського господарства; оформлення громадських пасовищ, розірвання трудового договору; будівництво сільського будинку культури; сплата податку за оренду землі під будівлями та спорудами; освітлення населеного пункту; несанкціоновані сміттєзвалища, централізоване водопостачання на території сільської ради та ремонт доріг.

Жителів Багачівської сільської ради турбувало питання ремонту доріг, відновлення автобусного сполучення, ремонт даху Багачівського пункту здоров’я, оформлення громадських пасовищ, стан пожежної безпеки в закладах освіти на території сільської ради та постачання продуктів харчування в них. Також жителів громади цікавило, які об’єкти соціальної інфраструктури залишаться функціонувати після утворення об’єднаної територіальної громади.

Голова райдержадміністрації Алла Стець зауважила, що одним із основних завдань таких зустрічей є відновлення довіри жителів району до влади –  «ми хочемо чути усі проблеми, ми будемо намагатись їх вирішувати спільно: районна державна адміністрація, обласна державна адміністрація та за значної підтримки Народного депутата України Максима Дирдіна».

Під час зустрічей також було обговорено медичну реформу, зокрема Віталій Порхун зауважив, що за сприяння М.Дирдіна Кривоозерський район отримає державну субвенцію на матеріально-технічне забезпечення проблем, які потребують нагального вирішення. Кабінет Міністрів України видав розпорядження про розподіл субвенції у 2020 році на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій. У цьому році кошти на придбання медичного обладнання отримає КНП "Кривоозерська центральна районна лікарня" в сумі 1 253 240 грн. (для придбання системи моніторингу пацієнта, портативного медичного аспіратора, інсуфлятора та набору інструментів  для лапароскопічної стійки, відеогістероскопу).

 

 

 

Всі новини →