Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

08/10/2020

 08 жовтня  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку очолила голова Кривоозерської районної державної адміністрації Алла Стець. 

На порядку денному розглядалися 8 питань: про надання дозволу гр. Ш. на вчинення правочинів щодо житла, право користування яким мають малолітні діти; про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Я. відносно двох малолітніх дітей; про доцільність влаштування малолітньої дитини на цілодобове перебування до закладу;  про надання дозволу на переведення двох неповнолітніх на навчання до Кривоозерського ПАЛу; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання соціальної послуги соціального супроводу 4 сім’ям; припинення соціальної послуги соціального супроводу 6 сім’ям.

Доповідачами були начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Обуховська та директор Кривоозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бойко.

Під час проведення засідання члени комісії розглянули всі надані документи, вислухали заявників, які були запрошені на комісію. 

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення, які відповідають інтересам дітей та за результатами яких головою райдержадміністрації буде видано 2 розпорядження та 3 висновки.

   

Всі новини →