Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 12 жовтня

12/10/2020

 За минулу добу:

захворіло 4 420 осіб;
госпіталізовано 521 особу;
43 летальних випадки;
одужало 903 особи.

 

Загалом за добу здійснено 21 906 тестувань, у тому числі 19 867 досліджень методом ПЛР, а також 2 039 – методом ІФА.

 

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (741, в т. ч. м. Харків – 497), Сумській (418, в т.ч. м. Суми – 299), Полтавській (244 випадки), Хмельницькій (219 випадків) та Київській (213 випадків) областях.

 

За минулий тиждень у цілому по країні було збільшено кількість тестувань методом ПЛР до 202 998. Для порівняння, найбільша кількість тестувань була два тижні тому і становила 188 349 тестувань за тиждень.

 

Кількість хворих на COVID-19 зростає, також зростає й кількість госпіталізацій. Для ефективної протидії епідемії МОЗ закликає продовжувати дотримуватись всіх правил та рекомендацій.

 

МОЗ також звертається до сімейних лікарів щодо дотримання стандарту надання медичної допомоги при COVID-19 та протоколів лікування. Міністр надав відповідне доручення, щоб НСЗУ повторно розіслала примірники стандарту надання медичної допомоги та протоколу лікування на електронну пошту сімейних лікарів, щоб нагадати про послідовність дій у разі виявлення випадків коронавірусної хвороби.

 

Очільник МОЗ наголосив, що комп'ютерна томографія та рентген внесені до ковідного пакету. Якщо є відповідне направлення сімейного лікаря або лікуючого лікаря, то громадянам ця послуга надається безоплатно. Якщо за цю послугу вимагають гроші, необхідно залишити скаргу, зателефонувавши у контакт-центр Національної служби здоров'я України за номером 1677, або залишити офіційну скаргу на сайті НСЗУ в розділі “Громадянам”. Для того щоб МОЗ могло оперативно реагувати та ліквідувати подібні випадки, міністерству потрібен постійний контакт з суспільством щодо подібних ситуацій. 

 

 

Всі новини →