Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Вітання жителям району від голови райдержадміністрації Алли Стець зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем українського козацтва.

14/10/2020

 Шановні кривоозерці! Сьогодні особливий день, бо відзначаємо три свята, які важливі для кожного з нас: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва.

Лише одна дата, але державні свята та релігійне нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Для козаків Покрова була почесним святом. Вони вважали цю святиню своєю покровителькою, а тому на Січі будували церкву на честь Покрови, у похід вирушали лише після молитви до Богородиці. Вибори нового отамана також відбувалися у Покрову.
День захисника України - важливе та актуальне свято для нашої країни. Країни, захисники якої за мир та добробут, за щасливе дитинство маленьких українців, за цілісність державних кордонів. Оборонці Української держави гідно, хоробро, мужньо та витривало ведуть боротьбу із російським агресором на Сході.
Дякую тим, хто ціною власного життя сьогодні захищає нашу країну.
Спасибі вам за самовідданість, мужність, силу волі. Пам'ятаємо синів-оборонців Батьківщини, які нині не з нами. Вдячність нашим ветеранам, військові та трудові подвиги яких є головним моральним орієнтиром для сучасної молоді.
Шановні захисники, жителі району! Прийміть найщиріші вітання з потрійним святом! Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, миру! Нехай це свято хоробрих захисників та Покрови завжди буде мирним!
З повагою Алла СТЕЦЬ, голова Кривоозерської райдержадміністрації

Всі новини →