Головна Державні закупівлі Новини

Новини


2020 рік

2017 рік

Захід до Дня закоханих (14.02.2017) 

 

До Міжнародного Дня боротьби з туберкульозом (07.04.2017)

 

До Дня пам'яті та примирення (08.05.2017)

На обліку Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції перебувають особи молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі для яких  спільно із співробітниками від Товариства Червоного Хреста, районного центру соціальних служб,сімї дітей та молоді а також районної організації ветеранів війни та праці, районної організації інвалідів «Союз Організації інвалідів» 8 травня 2017 року було проведено героїко – патріотичний захід до Дня Перемоги, пам’яті та примирення, з метою формування почуття патріотизму, поваги до подвигу минулих часів та набуття знань про події років Другої світової війни.

Друга світова війна – це жахлива подія, яка торкнулася майже кожної української родини. Вона принесла із собою чимало лиха, страждань та невичерпного горя. Тільки завдяки мужності і героїзму військових та самовідданій праці робітників тилу вдалося здобути таку бажану і довгоочікувану перемогу.

 

Організовано відвідування пам’ятника «Загиблим воїнам», а також краєзнавчого музею. Біля пам’ятника покладено квіти. Під час екскурсії екскурсовод цікаво та захоплююче розповідала про події воєнних років та історію Кривоозерського району.

 

До Дня захисту дітей (31.05.2017)

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти  - це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство 

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей,це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі,щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Саме в дітях продовження роду людського та  здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

На базі Кривоозерського районного Будинку дитячої творчості 31.05.2017р. відбувся масштабний виховний захід за участю інспектора СПП Кривоозерського віділення поліції ст. лейтенанта поліції Любецького С.О., фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Романюк В.В., голови Кривоозерської районної громадської організації   товариства Червоного Хреста Ткачук А.А., голови Кривоозерської районної організації ветеранів війни та праці голови районної організації інвалідів ВОІСОІУ Білковської Ю.А.,начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марків О.П. Були запрошені неповнолітній підобліковий та учні Кривоозерського  професійно - аграрного ліцею. Захід проходив

Метою виховного заходу було ознайомити неповнолітніх з правами та обов’язками людини та дитини та історією свята «Міжнародного дня захисту дітей». Фахівцем (з соціальної роботи  із суб’єктами пробації) Малик А.А.  та старшим інспектором   Кривоозерського РС з питань пробації  Флоренко Т.А. ,на виконання  Доручення Заступника  міністра юстиції України від 16.02.2017 року №38/24,48/-17 щодо реалізації програми «Будуємо майбутнє разом», із неповнолітнім суб’єктом пробації та учнями ліцею  було проведено перше заняття (модуль 1)  програми під назвою  «Права та обов’язки» на  тему   «Права людини та дитини» .

Під час заходу учасникам в ігровій формі розповіли про історію свята,історію зародження прав та про права дитини відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Голова Кривоозерської районної громадської організації  товариства «Червоного Хреста» провела бесіду на тему: шляхи передачі ВІЛ – інфекції та привітала дітей із святом.

Фахівець із соціальної роботи Кривоозерського РЦСССДМ  розповіла про волонтерську організацію «Баварський дом» та роздала всім присутнім буклетики з інформацією про ВІЛ.

Керівником гуртка Будинку дитячої творчості перед запрошеними неповнолітніми було проведено майстер клас – виготовлення листівки.

Після проведення заходу Голова Кривоозерської районної громадської організації  товариства «Червоного Хреста» організувала для присутніх неповнолітніх солодкий стіл. 

 

Участь підоблікового у Всеукраїнському конкурсі малюнків

 

Перевірка за місцем проживання неповнолітнього

  

Вручення неповнолітньомуподарунка за участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків

 

Тренінг за програмою "Будуємо майбутнє разом"

 

Участь в заходах до Дня Незалежності (23.08.2017)

 

Досягнення неповнолітнього

В житті кожної людини повинна бути цікава справа, якою займаєшся із захопленням та яка допомагає навіть у важку хвилину.

На обліку Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції перебуває неповнолітній       Блейле В.М. який цікавиться спортом.

Спорт вчить приймати правильне рішення, загартовує дух, допомагає в досягненні поставленої мети.

Підобліковий захоплюється бойовим гопаком. За короткий час неповнолітній уже виступав на змаганнях і має ряд призових нагород. Засуджений планує не залишатися на досягнутому та вірить, що даний вид бойового мистецтва принесе йому багато перемог і цікавих змагань.

2018 рік

 «Круглий стіл»  щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

     На виконання плану графіку реалізації Меморандуму про взаєморозуміння  та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості  від 11 жовтня 2017 року  , за ініціативою завідувача Кривоозерського районного сектору з питань пробації Садовського Олега Олександровича  02.01.2018  року було проведено «круглий стіл» з залученням до заходу директора Кривоозерського районного центру зайнятості Миколаївської області  Білецького Ігора Романовича, провідного фахівця Кривоозерського районного центру зайнятості Черненко Ольги Гаврилівни, старшого інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації капітана внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни, інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації майора внутрішньої служби  Флоренко Тетяни Андріївни і фахівця ( з соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кривоозерського районного сектору з питань пробації Малик Альони Анатоліївни.  В рамках проведення «круглого столу» були обговорені питання щодо соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. За наслідками проведеного заходу  складений  план спільних дій на 2018 рік і продовжено на 2018 рік дію Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин між Кривоозерським районним сектором з питань пробації  Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України  та  Кривоозерським районним центром зайнятості Миколаївської області.                                                                                     .

 Завідувач Кривоозерського РС з питань пробації                О.О.Садовський  


 

 Співпраця з Кривоозерською районною організацією товариства Червоного Хреста

      18 квітня 2018 року виповнюється 100 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільшої за чисельністю в країні гуманітарної організації. Її основне завдання – сприяння органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері, захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій.

     Саме з цієї нагоди 03.05.2018 року голова Кривоозерської районної організації товариства Червоного Хреста Ткачук А.А. запросила Кривоозерський районний сектор з питань пробації  на чолі з завідувачем Садовським О.О. для відзначення сторічного ювілею, що проходив в малому залі Кривоозерського районного палацу культури. На цьому святі було багато запрошених, серед яких і депутат Миколаївської обласної ради Наказенко  С.Б. , голова Кривоозерської районної ради Козерецький О.А.,  голова Кривоозерської селищної ради  Радьо В.А., начальник Управління праці і соціального захисту населення Марків О.П., Голова правління БО «МОФ Здорова нація» Бабич Т.О.

    В ході святкування по результатам   співпраці  було урочисто вручено грамоти завідувачу Кривоозерсього РС з питань пробації  Садовському О.О. , старшому інспектору  майору внутрішньої служби Ачкевич Н.В., інспектору майору внутрішньої служби Флоренко Т.А. , фахівцю з соціальної роботи із суб’єктами пробації Малик А.А.  за вагомий особистий внесок в розвиток партнерських відносин, за турботу про найуразливіші верстви населення, багаторічну самовіддану працю, активну життєву позицію та з нагоди 100 – річчя Товариства Червоного Хреста України.

   Також була вручена Подяка завідувачу Кривоозерського РС з питань пробації Садовському О.О. від Голови правління БО «МОФ Здорова нація» Бабич Т.О. за плідну сумлінну, організаційну, активну участь у здійсненні заходів щодо розвитку та пропаганди здорового способу життя серед населення району , особистий вагомий внесок в реалізації проекту «Збережи життя», що впроваджується за фінансування підтримки Державної установи «Центру громадського здоров’я»  Міністерства охорони здоров’я  України, підтриманого Глобальним фондом боротьби зі СНІДом , туберкульозом та малярією.

  По завершенню нагородження, усі присутні мали змогу насолодитися виступами талантів Кривоозерщини.

 

 

 

 

 

 На сторожі прав дітей

      14 травня 2018 року  на базі Кривоозерського  бюро вторинної правової допомоги за участі  інспектора Кривоозерського районного сектору з питань пробації майора внутрішньої служби Флоренко Тетяни Андріївни та фахівця з соціальної роботи з суб’єктами пробації Малик А.А. відбулася робоча зустріч, щодо надання інформаційно – аналітичних матеріалів про виконання Постанови  Верховної Ради України « Про рекомендації парламентських слухань на тему «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» до якої було залучено неповнолітнього суб’єкта пробації  Сідлецького Віктора Олександровича.

    В ході  зустрічі  заступник начальника безоплатної правової допомоги Кернасовська Олена Юріївна та головний  спеціаліст Формагей Аліса Павлівна,  неповнолітньому роз’яснили способи захисту власних прав. Зокрема , права людини та громадянина, згідно Конституції України. На захід також було запрошено представника ювенальної превенції  інспектора  СПП Кривоозерського відділення поліції Врадіївського ВП ГУНП у Миколаївській області Струка  Олександра Ігоровича.

    Саме така співпраця з фахівцями центру правової допомоги у цьому напрямку допоможе досягти мети - забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними нових кримінальних правопорушень.

 

 

 

 

 Сім’я замінює все

 З нагоди свята до Дня Родини, яке відзначається 8 липня було підготовлено ряд заходів, метою яких було донести до осіб суб’єктів пробації важливість гармонійних сімейних стосунків та усвідомлення того, що знання є інструментом для побудови свого власного життя.

Так, 9 липня 2018 року працівниками Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр  пробації» в Миколаївській області спільно із волонтером пробації, фахівцем із соціальної роботи Кривоозерського районного центру для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) Мовчан Тетяною Андріївною було проведено виховний захід для суб’єктів пробації.

Під час заходу фахівець  із соціальної  роботи центру зробила доповідь на тему: «Сімейні цінності» та продемонструвала тематичний ролик.

 Також фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Малик Альона Анатоліївна роз’яснювала суб’єктам пробації суть наглядової пробації, а саме залучення засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі соціально-виховних заходів.

Під час заходу присутні обговорили питання конфлікту в сім’ї та способів їх розв’язання. Визначили природу конфліктів, яка криється в стосунках, що складаються між чоловіком та дружиною.

     Такі спільні  заходи    Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр  пробації» в Миколаївській області та Кривоозерського районного центру для сім’ї, дітей та молоді  з залученям волонтерів пробації допомагають суб’єктам пробації  зрозуміти, що сім’я та родина - це беззаперечні цінності, завдяки яким життя кожної людини стає більш повноцінним, плідним, радісним та щасливим.

 

фахівець із соціальної роботи

 Кривоозерського районного

центру для сім’ї, дітей та молоді

Мовчан Тетяна

 

 З волонтерами краще!

      16.07.2018 року Кривоозерським районним сектором філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області, а саме начальником Садовським Олегом Олександровичем та старшим інспектором майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василівною був організований виїзд, за місцем проживання з метою перевірки способу життя та поведінки  суб’єкта пробації відповідно до розробленого індивідуального плану роботи. В селі Берізки нас радо зустрів волонтер пробації Думан Руслан Вікторович, що діє згідно з повноваженнями на території Берізківської сільської ради, і бере участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації. Спільно з волонтером відвідали домогосподарство засудженого та провели соціально-виховну роботу, були опитані близькі  родичі та сусіди.

 

       А потім відвідали ще й Луканівську сільську раду, де відбулась робоча зустріч з головою сільської ради Люшенко Оленою Анатоліївною та запрошеною нею жителькою села Добранюк Наталією Анатоліївною, яка погодилась займатись волонтерською діяльністю. В ході зустрічі, старшим інспектором Кривоозерського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василівною було роз’яснено про напрями волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, права та обов’язки волонтерів пробації відповідно до наказу Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації № 98/5 від 17.01.2017. Після чого начальником Кривоозерського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області Садовським Олегом Олександровичем було укладено письмовий договір з громадянкою Добранюк Н.А. про провадження волонтерської діяльності.

«Любити і допомагати», - девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки. «Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» - саме за цим принципом діють волонтери Кривоозерського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Миколаївській області.

 

                                                                  Ачкевич Наталія Василівна    

                                                                  старший інспектор Кривоозерського РС

                                                                  філії Державна установа

                                                                 «Центр пробації» в Миколаївській області

                                                            майор внутрішньої служби                                                     

 

 

 РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

         30.08.2018р. в Кривоозерській районній державній адміністрації Миколаївської області була проведена робоча зустріч начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Садовського Олега Олександровича  із головою спостережної комісії при Кривоозерській районній державній адміністрації, заступником голови РДА Поповим Дмитром Дмитровичем. Під час зустрічі обговорювались питання щодо індивідуально-профілактичної та виховної роботи з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим з місць позбавлення волі, які мають намір проживати на території Кривоозерського району. Також було приділено увагу питанню залучення громадськості до волонтерської діяльності для проведення соціально виховної роботи із суб’єктами пробації.

                                                                          Старший інспектор Кривоозерського

районного сектору філії Державної у станови     «Центр пробації» в Миколаївській області майор внутрішньої служби   Ачкевич Н.В.

        

 

                                                                                                

 

                                                                 

 Семінар-нарада в рамках загальнонаціонального проекту  «Я маю право»      

07.11.2018 року в приміщенні відділу Кривоозерського ДРАЦС відбулась семінар-нарада в рамках загальнонаціонального проекту  «Я маю право» , на яку були запрошені  начальник та старший інспектор Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, Садовський Олег Олександрович та майор внутрішньої служби Ачкевич Наталія Василівна.

  З першого питання виступила начальник Кривоозерського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Сенатор Наталія Володимирівна та вказала на необхідність та актуальність висвітлення проекту «Я маю право».

Друге питання Інститути захисту прав людини, розкрила головний спеціаліст Кривоозерського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Лесько Світлана Григорівна.

 Було вирішено проводити інформаційно роз’яснювальну роботу   серед суб’єктів пробації    з метою     підвищення  юридичної грамотності українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.                         

                                         

                                                                    Старший інспектор Кривоозерського РС

                                                                    філії Державної установи «Центр пробації»

                                                                    в Миколаївській області

                                                                    майор внутрішньої служби

                                                                     Ачкевич Н.В.

 

 

 

 Лекція -тренінг  за участі  учнів школи та суб’єктів пробації  

  14.11.2018 року Голова Кривоозерської організації товариства Червоного Хреста Ткачук Алла Анатоліївна на базі Кривоозерської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів за участі  учнів школи та суб’єктів пробації в присутності старшого інспектора Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни та вчителя вищої категорії з Основ здоров’я,  Лягери Віктора Григоровича, провела лекцію-тренінг  на тему: «Надання першочергової долікарської допомоги».

     Алла Анатоліївна розповіла присутнім про заходи першої медичної допомоги, які надаються людині під час втрати свідомості. На манекені продемонструвала правильну методику непрямого масажу серця. Учасники лекції-тренінгу змогли самостійно спробувати застосувати на манекені здобуті знання в наданні першочергової домедичної допомоги. Також Алла Анатоліївна розповіла та наочно показала як накладати пов’язки при різних видах кровотеч.

   Під час проведення заходу було обговорено доцільність подібних тренінгів.

  Надалі при проведенні таких заходів обов’язково будуть залучатися суб’єкти пробації.

  

                                                           Старший інспектор Кривоозерського РС

                                                                 філії Державної установи

                                                                 «Центр пробації» в Миколаївській області

                                                                 майор  внутрішньої служби  Ачкевич Н.В.

 

 

 Виховний захід до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

  7 грудня 2018р. Кривоозерський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації в Миколаївській області спільно з Кривоозерською  районною громадською організацією товариства «Червоного Хреста» на базі Кривоозерського районного Будинку дитячої творчості, провели виховний захід до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом,  Головною метою було звернути особливу увагу молоді на цю проблему.  Головою товариства Ткачук Аллою Анатоліївною суб’єктам пробації   було запропоновано прослухати лекцію з теми: «Що таке СНІД? Профілактика ВІЛ-інфекції! Надано інформаційно-агітаційні матеріали,  роздані телефони довіри, зателефонувавши за якими, кожен може отримати  інформацію стосовно хвороби.

   Також на заході була присутня  голова Кривоозерської районної організації ветеранів війни та праці  Білковська Юлія Анатоліївна, яка розповіла, що 3 грудня відзначали День людей з інвалідністю,  та підготувала доповідь про людей з вадами які проживають у Кривоозерському районі. Після чого керівник гуртка Кривоозерського районного Будинку дитячої творчості, Лукіянчук Сергій Володимирович, що також являється інвалідом, провів майстер-клас  з виготовлення новорічної ялинки за допомогою паперу.

 

Старший інспектор Кривоозерського РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 майор  внутрішньої служби                                                     

Ачкевич Наталія Василівна

 

        Інформаційно-роз’яснювальні заходи для суб’єктів пробації до Всеукраїнського тижня права

  На честь прийняття загальної декларації прав людини, кожного року на початку грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права. Так, 10 грудня в приміщенні Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  згідно запланованих заходів до тижня права були запрошені заступник начальника Гобела Катерина Олександрівна та головний спеціаліст Формогей Аліса Павлівна  Кривоозерського бюро з надання безоплатної правової допомоги, які  провели інформаційно-роз’яснювальні заходи для суб’єктів пробації на тему: «Відновлення або отримання документів. Питання житла, землі та майна». Разом з тим 12.12.2018 року дільничним офіцером поліції Кривозерського ВП Врадіївського  ВП ГУНП  в Миколаївській області капітаном поліції Степаненком Денисом Олеговичем для підоблікового суб’єкта пробації проведено лекцію «Як протидіяти домашньому насильству».

 

Старший інспектор Кривоозерського РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 майор  внутрішньої служби                           

 Ачкевич Н.В

 

 

 Засідання спостережної комісії

             28.01.2019 року на виконання вказівки №29/72-19 від 23.01.2019 року за ініціативою начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Садовського О.О. з метою покращення роботи щодо налагодження співробітництва у питаннях впровадження елементів пенітенціарної пробації ( зокрема соціальної адаптації засуджених під час підготовки їх до звільнення з місць позбавлення волі), відбулося засідання спостережної комісії у складі: заступника голови спостережної комісії, начальника управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Марків Олени Петрівни, секретаря спостережної комісії, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Савчук Наталії Ігорівна, директора Кривоозерського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Бойко Олени Сергіївни,  старшого інспектора Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни.

На порядку денному роботи спостережної комісії також було розглянуто повідомлення-запит Кривоозерського районного сектору та обговорено питання надання соціального супроводу особі, яка за інформацією виправної колонії  в квітні 2019 року звільняється з місць позбавлення волі по кінцю строку і має намір мешкати на території Кривоозерського району.

            За результатами засідання було вирішено кожен факт звільнення, та питання соціальної адаптації цих осіб розглядати на спостережній комісії, а  також впровадити щоквартальну взаємозвірку щодо осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі.

 

Старший інспектор

Кривоозерський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській області

майор внутрішньої служби

Ачкевич Н.В.

 

 Координаційна нарада структурних підрозділів з профілактики правопорушень в дитячому середовищі

       31.01.2019 року відбулася  координаційна нарада структурних підрозділів з профілактики правопорушень в дитячому середовищі.  На нараді були присутні: інспектор ювенальної превенції сектору патрульної поліції Кривоозерського відділення поліції Врадіївського відділу поліції головного управління національної поліції в Миколаївській області капітан поліції Арбузова Світлана Сергіївна,      начальник Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  Садовський Олег Олександрович, старший інспектор Кривоозерського районного сектору майор внутрішньої служби Ачкевич Наталія Василівна, директор Кривоозерського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Бойко Олена Сергіївна, та представники служби у справах дітей Кривоозерської райдержадміністрації, Марканич Валентина Анатоліївна та Рибакова  Ірина Юріївна.                    

         Перед присутніми виступив Садовський  Олег Олександрович та доповів про роботу Кривоозерського районного сектору за 2018 рік, були обговорені питання включені до плану спільних заходів на 2019 рік окремо з кожною службою.  Старший інспектор Ачкевич  Наталія Василівна узгодила графік спільних перевірок стосовно неповнолітніх суб’єктів пробації.

             На даній координаційній нараді були  узгодженні та підписані плани спільних заходів роботи з неповнолітніми на 2019 рік з представниками служби у справах дітей  Кривоозерської РДА,  директором Кривоозерського РЦ СССДМ. З інспектором Кривоозерського  відділення поліції Врадіївського відділу поліції головного управління національної поліції в Миколаївській області капітаном поліції Арбузовою Світланою Сергіївною.

        Цього ж дня за ініціативи Кривоозерського РС проведено засідання «круглого столу» за участі начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  Садовського Олега Олександровича, старшого інспектора Кривоозерського районного сектору майора внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни, директора Кривоозерської районної філії  Миколаївського обласного центру зайнятості Білецького Ігоря Романовича, провідного фахівця відділу підтримки безробітних  Кривоозерської районної філії  Миколаївського обласного центру зайнятості Черненко Ольги Гаврилівни. На засіданні було обговорено, узгоджено та підписано план спільних заходів, щодо надання допомоги у трудовому та побутовому працевлаштуванні суб’єктів пробації на 2019 рік.

 Старший інспектор Кривоозерського

Районного сектору філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

майор внутрішньої служби    

Ачкевич Наталія Василівна 

 

 

 

 

 

 Виховний захід до дня Святого Валентина

      13 лютого 2019 Кривоозерським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, начальником Садовським Олегом Олександровичем та старшим інспектором майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василіною спільно з головою громадської організації товариства «Червоний Хрест» Ткачук Аллою Анатоліївною, з залученням волонтера пробації Полапи Вероніки  на базі Кривоозерського районного Будинку дитячої творчості  проведено виховний захід до дня Святого Валентина, на який були запрошені молоді особи засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, серед яких були присутні  неповнолітні суб’єкти пробації, а також учні Кривоозерського професійно-аграрного ліцею.

      Метою заходу було розвинути творчі здібності ,  виховувати прагнення краще пізнати один одного, розвивати уяву , формувати дружні стосунки в колективі. Під час заходу була присутня музична атмосфера звучали музичні та ліричні композиції про кохання, любов, почуття. 

Волонтер пробації, культорганізатор Будинку дитячої творчості Полапа Вероніка розповіла  історію виникнення свята Дня святого Валентина і як відзначають це свято в різних країнах світу. Ткачук Алла Анатоліївна розповіла про інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом. Всі бажаючі мали змогу пройти експрес-тестування на виявлення венеричних захворювань.  

   Потім  нашим суб’єктам пробації,  та учням Кривоозерського професійно-аграрного ліцею, керівником гуртка  Будинку дитячої творчості Лукіянчуком Сергієм Володимировичем було показано майстер клас по  виготовленню вітальної «валентинки» до Дня святого Валентина.  Хлопці та дівчата старанно, з любов’ю,   виготовляли власними руками, подарунки для своїх близьких.

Наприкінці заходу від благодійної організації «Здорова нація» Ткачук Аллою Анатолівною, було роздано матеріали медичного призначення.

Участь у подібних заходах розвиває уважність, вміння слухати, дружелюбність, наполегливість. Виховує добрі взаємовідносини, любов до прекрасного.

                                                                                                

                                                               Старший інспектор Кривоозерського РС

                                                               філії Державної установи «Центр пробації»

                                                               в Миколаївській області

                                                               майор внутрішньої служби

                                                               Ачкевич Наталія Василівна         

            

    

                                                               

 Нарада щодо реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину»

Відповідно листа  Державної установи «Центр пробації» №582/6/Ян-19 від 19.02.2019, спільного наказу Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України від 21.01.2019 р. №172/5/10 «Про реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» 25 лютого 2019 року  за ініціативи старшого інспектора Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Ачкевич Наталії Василівни організовано спільну нараду з заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги  Гобела Катериною Олександрівною  та головним спеціалістом Формогей Алісою Павлівною,  прокурором Кривоозерського відділу Первомайської місцевої прокуратури юристом першого класу  Дулдієр Наталією Сергіївною в присутності інспектора  ювенальної превенції сектору патрульної поліції Кривоозерського відділення поліції Врадіївського відділу поліції головного управління національної поліції в Миколаївській області капітана поліції Арбузової Світлани Сергіївни. В ході зустрічі було звернута увага на кожен пункт  Порядку реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». Сторонами вирішено, запровадити обмін інформацією, щодо позитивного досвіду роботи з неповнолітніми. 

 Кривоозерський районний сектор

 філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 

 

 

 

 

 Просвітницький захід  до Дня боротьби з туберкульозом

   24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Цього дня в 1882 р, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікобактерії (збудника) туберкульозу.

Метою Всесвітнього дня є поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей  і дати  зрозуміти  людству, що чинити опір цій хворобі можна і треба. Як показали проведені дослідження, сьогодні має місце недостатня інформованість населення  з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом. Щоб зупинити та перемогти  хворобу усі мають зрозуміти, що без обізнаності  про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

Не стали осторонь цієї проблеми  начальник Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Садовський Олег Олександрович та старший інспектор майор внутрішньої служби Ачкевич Наталія Василівна, які спільно  з   Кривоозерською районною організацією товариства Червоного Хреста,  21 березня 2019 року провели просвітницький захід. Голова Кривоозерської районної організації товариства Червоного Хреста Ткачук Алла Анатоліївна, розповіла про це підступне інфекційне захворювання, про симптоми, перебіг і наслідки туберкульозу. Суб’єкти пробації, які  були присутні на заході,  дещо про туберкульоз  вже знали. Але, зізналися, що хотіли б почути більше  і будь-яка інформація  піде  на користь.

Впродовж  заходу підоблікові Кривоозерського районного сектору  не тільки дізналися про хворобу, а й ставили питання.

  Головною метою було – розширити уяву  про проблему підступної хвороби, познайомити з поняттям «туберкульоз» і шляхами його зараження, пояснити  необхідність профілактики щеплень від туберкульозу,  назвати основні симптоми захворювання. 

Захід був  пізнавальним, бо було привернуто увагу до такого серйозного захворювання, як туберкульоз. Присутнім було вкотре наголошено на  уважніше ставлення до свого здоров’я, постійно слідкувати за появою перших ознак і обов’язково звертатися до лікаря у разі підозри хвороби, щоб убезпечити себе та оточуючих від даної недуги.

В заключній частині  присутнім  неповнолітніми та особами  молодіжного віку, засудженими до покарання без позбавлення волі, були роздані матеріали інформаційного призначення та заповнені скринінгові анкети для виявлення людей, що потребують обстеження на туберкульоз.

 

Старший інспектор

Кривоозерського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській області

майор внутрішньої служби

 Ачкевич Наталія Василівна

 

 Перемога. Свята перемога!

  8 травня - День пам’яті та примирення. Це день, коли в далекому 1945 році в Європу прийшов довгожданий мир.

 Кривоозерський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області на чолі з начальником Садовським Олегом Олександровичем та старшим інспектором майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василівною разом з суб’єктами пробації взяли участь в мітингу присвяченому Дню перемоги.

   Кривоозерщина  здавна славиться вагомим внеском для досягнення перемоги, а саме – партизанським рухом, що наблизив жадану мить.

 Активну участь у підготовці до цього свята взяли  особи, які перебувають на обліку Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, а саме – правопорушники та засуджені до покарання у вигляді громадських робіт.

     Силами цих осіб проводилась підготовка до святкування меморіалів, пам’ятників та пам’ятних місць, належне оформлення клумб навколо.

Ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя за мир, процвітання, майбутнє. Вшановуємо пам'ять усіх жертв тієї страшнішої війни. Нехай на усій землі панує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє!

 

Старший інспектор Кривоозерського РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 майор  внутрішньої служби                                             

Ачкевич Н.В.

 

 

 

 

 Обговорено мету і зміст пробаційної  програми «Формування життєвих навичок»

 На виконання листа Державної установи «Центр пробації» №2502/2/Як-19 від 11.11.2019 року про застосування в практичній діяльності наказів Міністерства юстиції України  «Про затвердження пробаційної програми «Формування життєвих навичок» для повнолітніх суб’єктів пробації» від 23.10.2019 року №3234/5 та «Про  затвердження пробаційної програми «Формування життєвих навичок» для неповнолітніх суб’єктів пробації» від 23.10.2019р. № 3235/5 в приміщені Кривоозерського районного суду 15 листопада відбулася робоча зустріч за ініціативи начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  в Миколаївській області Олега Садовського та старшого інспектора майора внутрішньої служби Наталії Ачкевич, як куратора, щодо реалізації пробаційних програм, з суддею Кривоозерського районного суду Оленою Репушевською. В ході якої було обговорено мету і зміст пробаційної  програми «Формування життєвих навичок», та доцільності застосування під час роботи з суб’єктами пробації. Як доведено практикою пробаційні програми  впливають на позитивні зміни у знаннях та навичках суб’єктів пробації.  

Старший інспектор Кривоозерського РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 майор  внутрішньої служби                                          

 Наталія Ачкевич

 

 "Знати сьогодні, щоб жити завтра"

"Знати сьогодні, щоб жити завтра" під таким гаслом 2 грудня 2019 року з метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації  ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання  толерантного відношення  до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД,  за ініціативи начальника Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Олега Садовського та старшого інспектора майора внутрішньої служби Наталії Ачкевич, спільно з головою Кривоозерської районної організації Товариства «Червого Хреста» Аллою Ткачук за участю волонтера Кривоозерського районного сектору Вероніки Полапи, на базі Кривоозерського районного будинку Дитячої творчості проведено інформаційно-просвітницький захід до Дня боротьби зі СНІДом.

  З великим інтересом суб’єкти пробації  слухали Аллу Ткачук та Вероніку Полапу, які провели профілактичну бесіду про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається, звернули увагу присутніх на соціальні наслідки наркоманії та озвучили цифри захворювань на ВІЛ/СНІД. Олег Садовський розповів про історію виникнення Червоної стрічки – міжнародного символу боротьби із СНІДОМ.  Впродовж заходу Наталією Ачкевич було продемонстровано  відеоролики з історії хвороби, профілактики розповсюдження венеричних захворювань та пропаганди здорового способу життя. Усі охочі присутні,  пройшли експрес-тестування на виявлення небезпечної хвороби.

    Суб’єкти пробації Кривоозерського районного сектору  отримали нагоду ще раз почути про те, як  важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних  та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. У підсумку заходу всі прийшли до висновку, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя  інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас. Наприкінці заходу Алла Ткачук роздала суб’єктам пробації пакунки медичного призначення.

     Проведений захід – символ співчуття, підтримки та надії на майбутнє без СНІДу, а також прагнення привернути увагу молоді, поінформувати громадськість про шляхи передачі ВІЛ і наголосити на необхідності проходження тестування. Такі заходи допомагають  усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Старший інспектор Кривоозерського РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 майор  внутрішньої служби                                                                           

 Наталія Ачкевич 

         Заходи  присвячені  Всесвітній акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» 

  Продовжуючи заходи  присвячені  Всесвітній акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» 3 грудня 2019 року  Кривоозерським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області,  для суб’єктів пробації організовано та проведено захід спільно з  Кривоозерським бюро правової допомоги спрямований на те, щоб привернути увагу до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок. Заступник начальника Кривоозерського бюро з надання безоплатної правової допомоги Катерина Гобела провела лекцію з метою досягнення нульової толерантності до насильства щодо жінок в Україні.

     У підсумку старший інспектор Кривоозерського районного сектору майор внутрішньої служби Наталія Ачкевич довела до уваги присутніх суб’єктів пробації, що 11 січня 2019 набули чинності зміни до законодавства щодо домашнього та сексуального насильства. Новий закон передбачає притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка  вчиняє домашнє насильство. Такі заходи сприяють профілактиці запобігати  насильству в сім’ї, та недопущенню кримінальних правопорушень клієнтами пробації пов’язаних з  усіма проявами насильства.

    З цієї ж нагоди начальник Кривоозерського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Олег Садовський 03.12.219р взяв участь у засіданні «круглого столу» при координаційній раді з питань сім’ї, жінок та дітей при Кривоозерській райдержадміністрації на тему «16 днів проти насильства». На засіданні були присутні голова координаційної ради з питань сім’ї, жінок та дітей, при Кривоозерській  райдержадміністрації перший заступник голови Кривозерської РДА Олександр Оніщенко, начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Олена Марків, заступник  начальника управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Ольга Маріковська, директор Кривоозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бойко,  заступник начальника Кривоозерського бюро з надання безоплатної правової допомоги Катерина Гобела,  розглядались питання координації дій між службами щодо профілактики та протидії домашньому насильству.

Насильство в сім’ї  є серйозним порушенням прав людини, які держава відстоює та захищає.

Старший інспектор Кривоозерського РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області

 майор  внутрішньої служби                        

  Ачкевич Н.В.