Головна Державні закупівлі Новини

Соціальний захист населення

  Телефонний довідник управління соціального захисту населення Кривоозерської РДА
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:21:19
50Kb Скачать скачать
  Картки адміністративних послуг УСЗН
Формат: RAR | Добавлен: 24/08/2020 18:21:29
85Kb Скачать скачать

Графіки прийомів громадян Інформаційні матеріали Програми та їх виконання
Протидія домашньому насильству Спостережна комісія при райдержадміністрації Доступність об'єктів житлового та громадського призначення

 

 

 

 

30 липня Всесвітній День протидії  торгівлі людьми

 

              30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

    Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.

   Торгівля людьми є однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами у світі. У цій індустрії домінують добре організовані кримінальні синдикати, одержані прибутки йдуть на фінансування інших різновидів злочинної діяльності, в тому числі торгівлі наркотиками та зброєю. Торгівля людьми є високодохідною і фактично безпечною, з точки зору можливості соціального контролю, сферою діяльності транснаціональних злочинних організацій.

               В сьогоднішніх умовах Україна є не тільки країною постачання або транзиту жертв торгівлі людьми, а й країною призначення з високими ризиками внутрішньої експлуатації. Воєнний конфлікт на Сході України, як і в аналогічних ситуаціях в інших країнах, сприяє поширенню торгівлі людьми в різних її формах. Складне матеріальне становище громадян спонукає їх до пошуків заробітку за межами України, де в міру своєї необізнаності вони можуть стати жертвами торгівлі людьми.

             Постраждалими від цього злочину можуть стати і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. За даними Групи експертів Ради Європи з питань боротьби з торгівлею  людьми (ГРЕТА) в Україні відбувається значне зростання кількості випадків торгівлі людьми з метою трудової експлуатації. Починаючи з 2010 року серед постраждалих від торгівлі людьми збільшується кількість осіб чоловічої статі, значною залишається кількість неповнолітніх. Поширена серед іншого й торгівля людьми з метою використання жертв торгівлі як донорів для трансплантації органів і тканин, а також для некомерційного рабства в таких формах як примусове заміжжя, примусова вагітність, фіктивне вдочеріння (усиновлення). Також для України залишається актуальною проблема сексуальної експлуатації  дітей та жінок.

            Законодавством України особам, постраждалим від торгівлі людьми, гарантується комплексна допомога (психологічна, соціально-педагогічна, соціально- медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації, тощо), виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.

            З метою протидії торгівлі людьми в  Кривоозерському районі проводиться інформаційно-просвітницька робота з питань підвищення поінформованості жителів району щодо шляхів убезпечення від потрапляння до ситуацій торгівлі людьми та викорінення упередженого ставлення до осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а саме розповсюдження буклетів, проведення семінарів та зустрічей в трудових колективах. На даний час в районі не зафіксовано офіційних фактів торгівлі людьми.

 

Інна Трянова – головний спеціаліст відділу  з питань праці, зайнятості населення, методичної та інформаційно-розяснювальної роботи управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації.

  Допомога на дітей фізичним особам - підприємцям
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 18:21:39
16Kb Скачать скачать