Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Нарада з селищним та сільськими головами

17/06/2020

 17.06.2020 року в малій залі адміністративної будівлі голова райдержадміністрації Алла Стець провела нараду з селищним та сільськими головами. В ході проведення засідання було обговорено ряд важливих питань щодо соціально-економічного розвитку району, зокрема про оформлення громадських пасовищ, про встановлення меж населених пунктів району, про нормативно-грошову оцінку земель та про наповнення місцевих бюджетів.
Також порушувалось питання щодо організації публічних закупівель та виконання чинного законодавства з даного питання. Запропоновано пройти курси навчання на семінарі «Тендери 2020. Публічні закупівлі в Україні. Новий закон щодо публічних закупівель та порядок його застосування» який проводить Регіональнаторгова-промислова палата Миколаївської області в м. Миколаєві з 22 по 26 червня 2020 року.
В нараді прийняли участь голова районної ради О.Козерецький, керівник апарату райдержадміністрації І.Волошанівський, начальник фінансового управління райдержадміністрації Н.Барська, начальник відділу у Кривоозерському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській областіІ.Голубєва, заступник начальника Южноукраїнського управління - начальник Кривоозерського відділення Головного управління ДФС у Миколаївській області Т.Кирилюк, головний спеціаліст - юрисконсульт апарату райдержадміністрації О.Самотуга.

 

Всі новини →