Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік з робочим візитом відвідав Кривоозерський район

21/06/2020

 .
19 червня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік завітав до Кривоозерського району, щоб оглянути проблемні питання та допомогти у їх вирішенні. З проблемними питаннями та здобутками району ділилась Алла Стець, голова Кривоозерської райдержадміністрації. В ході спілкування було порушено ряд нагальних питань, які без втручання голови облдержадміністрації не можливо вирішити, зокрема ремонт автодоріг району, будівництво каналізаційних мереж та споруд в смт Криве Озеро, обмежений фінансовий ресурс в районному бюджеті на заходи з пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту району.
Під час робочої поїздки голову облдержадміністрації було ознайомлено з роботою ТОВ «Світ Соломи», яке наразі працює без дозволу на викиди в атмосферне повітря шкідливих речовин.
Делегація відвідала ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика», основний вид діяльності якого є виробництво мінеральної води торгової марки «КРИВООЗЕРСЬКА». На території товариства функціонує пекарня по виробництву хліба та хлібобулочних виробів, кондитерських виробів, тортів і тістечок, які постачаються не лише в Кривоозерському районі, а і за його межами.
Також було порушено питання стосовно капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Р-75 КПП «Тимково»-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка» та Т-15-06 «Миколаїв-Доманівка-Берізки», що пролягають територією району. (Довідково: за ініціативи голови райдержадміністрації Кривоозерською селищною радою було прийнято рішення щодо виділення субвенції на співфінансування для виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-75 КПП «Тимково»-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка» у розмірі 200 тис. грн. Значну підтримку у вирішенні даного питання маємо також і від Народного депутата України Максима Дирдіна, який особисто тримає дане питання на контролі та вживає заходів щодо його вирішення).
Було обговорено чимало інших питань (внутрішньорайонне автобусне сполучення, оформлення громадських пасовищ, стан закритого полігону твердих побутових відходів, питання якісної питної води в сільській місцевості, стан будівлі автобусної станції в смт Криве Озеро, аварійне приміщення районного військового комісаріату, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам райдержадміністрації та ін.), у вирішенні яких Олександр Васильович пообіцяв допомогти.

Всі новини →