Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

21 червня - День медичного працівника

21/06/2020

 Шановні медичні працівники!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника.
Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Ніщо не змінилося під сонцем - ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого - життя і здоров'я людини.
Також хочеться висловити слова щирої подяки трудовим колективам центральної районної лікарні, центру первинної медико - санітарної допомоги, екстреної медицини, які в такий напружений для всіх час несуть свою службу як справжні воїни невидимого фронту у боротьбі проти COVID-19. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.
Особлива подяка, тим медикам, які зараз у такий не простий для країни час, несуть службу на сході України, рятуючи життя захисників Вітчизни.
Дорогі наші медики, бажаємо Вам, Вашим сім’ям, рідним і близьким щастя та міцного здоров’я, добробуту та успіхів на професійній ниві, терпіння та доброти.

З повагою голова
Кривоозерської райдержадміністрації
Алла СТЕЦЬ

Всі новини →