Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді у Кривому Озері

25/06/2020

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави. Саме на честь ухвалення Основного закону 28 червня й святкується День Конституції. Цього року святкування співпадає з Днем молоді. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні.
25 червня, напередодні цих свят, у Кривому Озері, на Майдані Незалежності, відбулися урочистості та святковий концерт. Усіх присутніх привітала голова райдержадміністрації Алла Стець. У своєму виступі Алла Валеріївна пригадала історію творення та прийняття Конституції України. "Сьогодні світова громадскість визнає, що Україна має Конституцію, що є однією із найбільш демократичних у світі, - зазначила керівник району. Цього року це свято співпадає із ще одним - Днем молоді. Це так символічно! Бо хто, як не молодь, є майбутнім нашої країни? Від кого віє невичерпною енергією, завзятістю, оптимізмом? Так, це все про нашу молодь. Молодь, котра досягає успіхів в освіті, науці, спорті, мистецтві, медицині. Молодь, яка гідно та мужньо відстоює суверенітет України на Сході. Тому щиро вітаю всіх з подвійним святом. Бажаю кожному молодечого запалу, завзятості та чудових звершень!"
По завершенню виступу Алла Валеріївна вручила Грамоти районної державної адміністрації та квіти кращим представникам трудових колективів Кривоозерщини з нагоди Дня Конституції та Дня молоді.

Слова вітань адресував жителям району і голова районної ради Козерецький Олександр Анатолійович. З нагоди свята Олександр Анатолійович нагородив Грамотами районної ради людей, які своєю працею прославляють наш край.

Творчий колектив районного Будинку підготував концертну програму за участю молоді, юних виконавців. Своїм талантом захоплювали глядачів учасники художньої самодіяльності: вихованці "зразкової" вокальної студії "Сузір'я" районного Будинку культури, солістки Даша Павлухіна та Валерія Дмитрів, (керівник - Анна Бабінська); вихованці Юлії Біднюк - Вікторія Кравцова та Олександр Дмуховський, ведуча заходу Анастасія Попович; Анна Борисюк, (кер. С.Борисюк), Ольга Каганюк (Красненьківський СБК), Андрій Кликіч.

Квітуй, мов калина, на плесами вод,
Будь в дружбі і праці міцна та єдина.
Хай буде щасливим твій вільний народ,
Прекрасна моя Україно! - такими піднесеними словами завершився захід, що залишив по собі відчуття єдності та патріотизму, віри в майбутнє, що несе з собою молоде покоління нашої держави.

 

 

 

 

Всі новини →