Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Звернення Алли Стець, голови райдержадміністрації до жителів району з приводу необхідності дотримання карантинних заходів

30/06/2020

 Шановна Кривоозерська громадо!  В черговий раз звертаюся до Вас з закликом дотримуватися усіх рекомендацій лікарів, санітарних приписів, вимог Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони  здоров'я України, щоб уберегти своє здоров'я та здоров'я своїх рідних та близьких. У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у нас в країні та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції прошу жителів району з відповідальністю поставитися до вимог карантинних заходів. 

Пам'ятайте, до 31липня заборонено: перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації. 

На сьогоднішній день спостерігається загрозлива тенденція до збільшення захворюваності на COVID-19, так як за останній тиждень щоденні показники збільшилися майже втричі. 

Недопущення зростання захворюваності - справа кожного мешканця Кривоозерщини. Разом ми зможемо стримати розповсюдження хвороби. 

Бережіть себе і своїх близьких. Разом подолаємо всі негаразди. Дякуємо за порозуміння!

 

З повагою, Алла СТЕЦЬ, голова Кривоозерської райдержадміністрації

Посилання на відеозвернення: https://www.facebook.com/100030284980845/videos/330655604620603/?id=100030284980845

Всі новини →