Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Засідання комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення

03/07/2020

 02 липня 2020 року голова райдержадміністрації Алла Стець провела засідання комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, на якому була присутня начальник управління соціального захисту населення Кривоозерської РДА Олена Марків та члени комісії.    

На порядок денний винесено питання:

1. Про роботу комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення в період карантину.

2. Вирішення організаційних питань.

 

Начальник управління соціального захисту населення Олена Марків звернула увагу на те, що потрібно продовжувати інформаційно-розяснювальну роботу з наданням методичної допомоги в районі щодо оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими робітниками, так як легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення.

Голова райдержадміністрації Алла Стець наголосила, що питання легалізації зайнятості населення завжди залишається одним їз головних, адже від трудових відносин та рівня заробітної плати найманих працівників залежить надходження податку на доходи фізичних осіб, який є джерелом наповнення місцевого бюджету.

Заслухавши і обговоривши питання, комісія вирішила надати відповідні рекомендації головам сільських рад, юридичним особам та фізичним особам підприємцям.

 

Всі новини →