Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Жителька Кривоозерщини Пономарчук Ірина Миколаївна удостоєна почесного звання "Мати-героїня"

13/07/2020

 13 липня  у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік вручив державні нагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Високу нагороду отримала і жителька села Велика Мечетня Пономарчук Ірина Миколаївна, яка виростила та виховала п'ятеро дітей.
Ірина Миколаївна докладала багато зусиль, щоб її діти виросли гідними людьми та справжніми патріотами. Троє з них стали учасниками бойових дій на Сході України, де мужньо захищали цілісність держави.

Один з синів - Ігор Пономарчук, навесні цього року став героєм багатьох телесюжетів та фоторепортажей. Захищаючи українську землю, Ігор отримав важке поранення у бою під Авдіївкою, а коли життя було поза загрозою, то одружився зі своєю коханою прямо у військовому госпіталі.

"Мав за честь вручити державні нагороди жінкам, яким у 2020 році присвоєно почесне звання "Мати-героїня". Ця нагорода - визнання їх сили та терпіння, материнської самовідданості та любові", - повідомив на своїй сторінці Fecebook голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік.

Почесне звання "Мати-героїня" присвоєно Ірині Пономарчук Указом Президента України від 08 травня 2020 року №170/2020
Ірина Миколаївна Пономарчук отримала посвідчення Мати-героїні, значок та одноразову матеріальну винагороду.

Це звання присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

 

Всі новини →