Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізація законних прав є першочерговими. Засідання комісії.

16/07/2020

 Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Сьогодні, 16 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації Алли Стець відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання: про доцільність (не доцільність) відібрання дітей від матері; про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав; про неналежне виховання та умови проживання в сім’ї піклувальника; про призначення порядку побачень з малолітньою дитиною; про вирішення питання надання дозволу на відрахування неповнолітньої учениці Кривоозерського ПАЛу; про вилучення дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; надання соціальної послуги соціального супроводу трьом сім’ям району. 

У ході засідання заслухано як запрошених, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносячи свої пропозиції до відповідних рішень.  

Всі новини →