Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

«Упевнена, кожен аграрій чесно, віддано та сумлінно трудиться на благо району та держави", - голова райдержадміністрації Алла Стець привітала аграріїв з закінченням збору ранніх зернових культур

27/07/2020

 У суботу, 25 липня, на запрошення голови фермерського господарства «Деметра К» Юрія Крохмаля, голова райдержадміністрації Алла Стець та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Волошанівський відвідали           с. Секретарка та прийняли участь у обжинках, які були організовані Юрієм Миколайовичем в його господарстві.

Зі словами подяки та привітань із закінченням збору ранніх зернових культур звернулась до колективу фермерського господарства «Деметра К» голова райдержадміністрації Алла Стець: «Упевнена, кожен аграрій чесно, віддано та сумлінно трудиться на благо району та держави. Знаю, що кожен працівник вашого колективу старанно та наполегливо виконує свою роботу. Дякую вам за професіоналізм, вміння продуктивно працювати єдиною командою. Бажаю усім міцного здоров'я, затишку та достатку. Нехай доля буде щедрою на приємні враження, радісні миті. Благополуччя вашим родинам, миру та добра». Також за багаторічну плідну, наполегливу працю, інноваційні методи роботи, впровадження новітніх технологій у вирощуванні сільськогосподарських культур  Алла Валеріївна та Ігор Миронович вручили керівнику господарства Подяку райдержадміністрації та запашний коровай – символ добробуту та достатку.

Вітаючи працівників ниви, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Волошанівський сердечно подякував за нелегку працю на землі, за вміле господарювання, за добрі серця:  «Хай і надалі колосяться гарними врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани та задуми на радість вашим рідним та на благо нашого району». Також відмітив, щоб у ФГ «Деметра К» впроваджується передові інноваційні технології, у вирощуванні сільськогосподарських культур, які використовуються в передових аграрних державах світу. Суть якої полягає в енергозберігаючих та вологонакопичувальних процесах, що також сприяє збереженню наших чорноземів від всіх можливих ерозій.

Гостинний господар фермерського господарства, вітав хліборобів та гостей з обжинками. Подякувати за злагоджену спільну працю тим, хто сумлінно долучився до виконання покладених на них зобов’язання у вирощуванні врожаю, Юрій Миколайович вважає власним обов'язком, адже всі працівники «Деметра К» трудяться чесно, сумлінно та хвилюються за врожай. Після привітань та частувань Юрій Крохмаль ознайомив гостей з унікальною технікою господарства, яка застосовується саме в інноваційних сільськогосподарських процесах.

 

 

 

Всі новини →