Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Онлайн-нарада з питань реорганізації районних державних адміністрацій Первомайського району.

13/01/2021

 12 січня 2021 року голова райдержадміністрації Алла Стець, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Волошанівський, працівники апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів взяли участь у онлайн-нараді з питань реорганізації районних державних адміністрацій Первомайського району.

За дорученням голови Первомайської райдержадміністрації Саковського Сергія Володимировича проводив робочу зустріч Юрченко Олег Андрійович, заступник голови Первомайської райдержадміністрації.
Метою засідання було обговорення проблемних питань, які виникають в процесі реорганізації райдержадміністрацій. Адже наразі триває процес приведення системи діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій у відповідність до нового адмінтерустрою.
Було надано роз'яснення щодо процедури ліквідації певних структурних підрозділів та здійснення заходів, пов’язаних зі звільненням та переведенням працівників райдержадміністрацій, які припиняють свою діяльність.
Як відомо, Верховна Рада 17 липня ухвалила постанову про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 136 нових. Новий адмінтерустрій передбачає функціонування в Україні 1 469 ОТГ. У Миколаївській області функціонуватиме 4 райдержадміністрації - Баштанська, Вознесенська, Миколаївська та Первомайська.

Всі новини →