Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Вітання з Днем Соборності України від голови райдержадміністрації Алли Стець

22/01/2021

 День Соборності України - одне з важливих свят державного рівня. Воно символізує єдність українських земель, відіграє вагому роль в історії країни. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Ця подія стала основоположною для українського державотворення.

Сьогодні, коли наші воїни захищають суверенітет та цілісність державних кордонів на Сході, доводячи усім, що ми єдина та непокірна держава, кожному серед нас також варто усвідомити відповідальність за майбутнє України. Бо кому, як не нам, гідно дотримуватися принципів незалежності? Кому продовжувати досягнення попередників? Ми повинні стати гордістю для наступних поколінь, бо діяльність наших предків також була спрямована на зміцнення та розквіт Батьківщини. Ми пам'ятаємо події Революції гідності, гордо усвідомлюємо себе частиною Європейської спільноти. І це цілком справедливо, бо ми дружний народ, який вміє консолідуватися заради спільної мети, тому в наших руках розквіт демократичної незалежної України.
Щиро бажаю усім міцного здоров'я, благополуччя, успіхів, наснаги та цілеспрямованості на шляху до нових звершень на благо Кривоозерщини, на благо України. Нехай родинний затишок панує у ваших домівках, а кожен новий день дарує більше енергії, оптимізму, злагоди. Зі святом! З Днем Соборності України!

Всі новини →