Кривоозерський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Новини

Робочі зустрічі. Вивчення досвіду Красненьківського старостинського округу

26/03/2021

 «Кращий досвід необхідно використовувати вже сьогодні задля розвитку всієї громади. Багато корисних справ можна реалізувати, об’єднавши зусилля», - переконана заступник голови Первомайської райдержадміністрації Алла Стець, перебуваючи на території Красненьківського старостинського округу. Саме тут, 25 березня 2021 року, за ініціативи Кривоозерської селищної ради відбувся захід «Старостинський день».

У заході взяли участь старости всіх округів, підбирачі інформації, заступники селищного голови, керуючий справами селищної ради, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів селищної ради та організацій селища. Серед запрошених були депутати селищної ради Рольян Людмила та Бакута Дмитро.
Очолювали дану делегацію Кривоозерський селищний голова Павло Бузінський та заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Алла Стець.
Учасники зустрічі дізналися про практичні кроки, напрацювання Красненьківського старостинського округу. Завдяки вмілому керівництву, організаторським здібностям, щирій турботі про долю свого округу старости Тетяни Кондрачук, село розвивається, на його території створюються робочі місця, реалізовуються проєкти, що покращують життя членів громади, люди відчувають турботу та бачать позитивні зміни. Тетяна Анатоліївна представляла учасникам практичного семінару звіт про свою роботу на даній посаді за три місяці та окреслила плани на найближчий час та перспективу.
Відвідування об’єктів комунальної власності, інфраструктури округу було корисним як для старост, які лише розпочали свою діяльність у цьому році, так і для тих, хто мають досвід такої роботи. Було оглянуто адмінбудинок старостинського округу, дошкільний заклад освіти «Колосок», Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, будинок культури, ФАП, церкву, три торгові точки, кладовища, та інфраструктуру ФГ «Добробуд», здійснено аналіз благоустрою.
Особливу увагу селищний голова Павло Бузінський та заступник голови райдержадміністрації Алла Стець приділили родині загиблого воїна АТО Лисаківського Володимира. Вони подякували їм за виховання справжнього патріота України та висловили співчуття з приводу загибелі героя. Також було відвідано ветеранів праці Яровенчуків, яким вручили символічні подарунки та сказали теплі слова вдячності за особистий, вагомий внесок у розвиток Кривоозерщини.
Всі учасники заходу приєдналися до покладання квітів біля пам’ятного знаку «Жертвам свободолюбивого народу Сербсько-ромської національності, який зазнав тортур від фашистських загарбників 1942-43 рр.», вшанували визволителів села Красненьке від німецько-фашистських загарбників та загиблого воїна АТО Юрія Лисаківського.
У ході пленарної частини заходу було заслухано заступників та керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів селищної ради, які надали поради щодо подальшого розвитку старостинського округу.
Звертаючись до присутніх, заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Алла Стець ще раз наголосила, що позитивний досвід даного старостинського округу є прикладом ефективного використання можливостей та ресурсів, які мають громади. «В результаті цілеспрямованої та згуртованої співпраці буде ефективнішим кінцевий результат. І якщо виникнуть труднощі, а вони виникнуть, інакше не буває, розраховую, що ми будемо керуватися інтересами справи командно. Тільки тоді це буде спільна перемога. Особисто докладу до цього максимум зусиль, аби довести, що командний дух, величезне бажання та професіоналізм - запорука у вирішенні будь-яких питань»
 
 
 
 

 
 

Всі новини →