Українська | Русский | English
Головна Державні закупівлі Новини

Прискорений перегляд регуляторних актів

 На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.01.11 № 2-р Про забезпечення виконання Закону України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих посадовими особами місцевого самоврядування", Кривоозерською райдержадміністрацією було проведено наради з головами сільських та селищною радами щодо забезпечення реалізації вимог Закону України. Сільським Головам був розданий роз’яснювальний матеріал:
1. Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування».
2. Методичні рекомендації щодо проведення аналізу регуляторних актів.
3.Методичні рекомендації щодо формування та організації діяльності робочих комісій з питань прискореного перегляду регуляторних актів.
Сільськими радами створено робочі комісії з питань пискореного перегляду власних регуляторних актів. Інформацію про уповноважених осіб, склад комісії та перелік діючих регуляторних актів надано до головного управління економіки облдержадміністрації в електронному видгляді.
На засіданнях робочих комісій щодо забезпечення виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» переглянуто списки усіх нормативно – правових актів, прийнятих сільськими радами та складено загальний перелік регуляторних актів. Проведено аналіз регуляторних актів на їх відповідальність принципам державної регуляторної політики.
Складений перелік регуляторних актів, переглянутий органами та посадовими особами на відповідність принципам державної регуляторної політики які мають найбільший соціальний та економічний вплив на ключеві сфери розвитку регіону.